Lokálne inšpirované terapie


V OBJATÍ MALÝCH KARPÁT

Utečte z uponáhľanej reality a naberte novú silu v terapiách založených na tradícii v našom luxusnom ZION SPA.

Božský rizling

Skrášľujúca vínna terapia.

Objavte blahodarný účinok hrozna pre krásu v podobe legendárneho hroznovo – cukrového peelingu a zábalu celého tela i uvoľňujúcej masáže s autentickým sladko – korenistým olejom Sizzling Riesling. Pre dokonalý vinársky zážitok si vychutnajte prikladanie akoby slnkom nahriatých kameňov, základu každého vinohradu.

120 min 185 €

Sen nad modrým Dunajom

Relaxačná terapia pre intenzívnu hydratáciu pokožky.

Stimulujúci peeling pomocou špeciálnej kefy z prírodných vlákien, masáž nahriatým balzamom a olejom voňajúcom
po čokoláde a hašlerkách. Spolu s letným osviežujúcim dáždikom z ružovej vody na záver poskytnú okrem nečakaného relaxačného a emocionálného zážitku pre telo a dušu i neobvykle hladkú, prevoňanú a vyživenú pokožku.

60 min/90 min 115 €/155 €

Uvoľnenie v Istropolis City

Terapia na uvoľnenie od svalového a psychického napätia.

Hĺbková masáž tela striedavo teplým olejom s bylinkovými výťažkami a esenciálnymi olejmi zo zázvoru a čierneho korenia a chladivým mätovým balzamom rozprúdi hojivú energiu celého tela, uvoľní napäté svaly, dôkladne zregeneruje pokožku a pôsobí ukľudňujúco i na myseľ.

60 min/90 min 115 €/155 €

Kráska na Dunaji

Omladzujúce bylinkové kozmetické ošetrenie.

Uprostred uponáhľaného mesta si doprajte v oáze nad Dunajom výnimočne voňavé kozmetické ošetrenie so zábalom rúk a nôh, ktoré pozostáva z deviatich krokov. Je inšpirované liečivou bylinárskou tradíciou Devätora kvetov.

60 min 115 €