MINI rituály a prídavné procedúry


Oživenie pokožky na mieru

Očista.

Relaxačný peeling celého tela a nanesenie bohatých výživných produktov, ktoré zanechajú pokožku žiarivú na pohľad a nádherne hladkú na dotyk.

30 min 55 €

Dokonalý chrbát

Pre upokojenie pokožky.

Táto dôkladne očistná procedúra zasahuje hlbšie vrstvy pokožky, podporuje efektívne vylučovanie toxínov a pomáha znovu nastoliť rovnováhu prirodzenej tvorby mazu na pokožke. Po upokojujúcom peelingu z kukuričných klasov a jojoby, nasleduje maska zo sladkovodného bahna, ktorá odstráni nečistoty a zjemní pokožku. Zatiaľ čo maska účinkuje, váš terapeut bude pracovať na celkovej detoxikácii vášho organizmu prostredníctvom reflexnej masáže nôh.

30 min 65 €

Okamžitá regenerácia očného okolia

Regenerácia pokožky okolo očí.

Táto revitalizačná procedúra osvieži a rozžiari vaše oči a je ideálnym doplnkom akejkoľvek procedúry tváre. Citlivá oblasť okolo očí je prvým miestom, kde sa prejaví únava a pribúdajúce roky, a práve preto si zaslúži špeciálnu pozornosť a starostlivosť. Táto procedúra využíva špeciálne masážne techniky na zlepšenie mikrocirkulácie a drenáž, ktorá napomáha zmierniť opuchy.

30 min 55 €

AlphaSphere

Je takmer nemožné slovami vyjadriť tento zážitok. Miestnosť s viacerými dimenziami, pozostávajúca zo zvukov, svetiel, tepla a vibrácií, umožňuje jedinečnú formu hlbokej relaxácie v spojení s inšpirujúcim účinkom dodávajúcim energiu. Ponúkame vám možnosť vyslobodiť sa zo zajatia rutiny všedných dní a ponoriť sa do novej formy zmyslového poznania.

AlphaSphere je ocenená

  • Európska cena kúpeľníctva (Monako)
  • Indická cena za inováciu (Dilí)
  • Cena kreatívnych odvetví (Viedeň)
25 min 35 €