Starostlivosť o ruky, nechty a nohy


Marakuja Agáve manikúra

Nadýchnite sa atmosféry tropickej pláže vďaka limitovanej edícii Marakuja a agáve. Túto jar a leto je to práve táto manikúra a pedikúra, ktorú musíte vyskúšať.

60 min 65 €

Marakuja Agáve Pedikúra

Doprajte vašim nohám atmosféru tropickej pláže vďaka limitovanej edícii Marakuja a agáve.

90 min 90 €

Relax pre unavené nohy

Pre ľahké a upravené nohy plus pedikúra.

Touto špeciálne pripravenou kombináciou stimulujúcich a posilňujúcich esenciálnych olejov osviežte a oživte unavené a boľavé chodidlá po dlhom dni na nohách. Vaše chodidlá a predkolenia čaká ošetrenie kefkou, kúpeľ, peeling a osvieženie horúcim zábalom. Následne sa do pokožky v masíruje gél a olej. Na pokožku okolo prstov a päty sa nanesie hĺbková výživa s olejmi z prírodných výťažkov z rastlín.

75 min/90 min 80 €/95 €

Intenzívna a vyživujúca kúra pre ruky

Pre hodvábne jemné ruky a manikúra.

Jemná a hĺbkovo regenerujúca procedúra pre suché, namáhané a zanedbané ruky. Soľný kávový peeling pokožku vyhladí, odstráni odumreté bunky a pripraví ruky na bohatú aplikáciu oleja s obsahom vitamínu E. Špeciálna pozornosť sa venuje starostlivosti o pokožku okolo nechtov. Následná aplikácia nechtíkovej masky pokožku upokojí a zregeneruje. Pokým sú vaše ruky a predlaktia zabalené, vy pokojne relaxujete, aby sa naplno prejavili prírodné hydratačné účinky. Bohatá vrstva exotického séra, olej a zamatové maslo rukám zaistia hydratáciu, výživu a ochranu. Pokožka zostane na pohľad aj na dotyk veľmi pružná, jemná a rozžiarená.

45 min/60 min 55 €/70 €

Heavy Leg Reviver

Znova vás postaví na nohy.

Špeciálne pripravená kombinácia oživujúcich a povzbudzujúcich esenciálnych olejov z osviežujúceho ružového grepu, sviežej mäty a zemitej borievky, oživí a stimuluje krvný obeh, zmierni zadržiavanie vody v tele a povzbudí vášho ducha. Nohy a predkolenia čaká ošetrenie kefkou, kúpeľ, peeling z mletých olivových kôstok a osvieženie zábalom v horúcich uterákoch a nakoniec vmasírovanie stimulačného gélu a oleja do pokožky.

30 min 55 €