Princezná Nely


Doprajte svojmu dieťaťu prežiť, pod láskavým dohľadom terapeutov, niektorú zo zážitkových terapií v bezpečnom prostredí ZION SPA.

Premena na princeznú

Splnený sen malého dievčatka.

Harmančeková aromamasáž, mandarinkový peeling a masáž ručičiek, trblietavé nalakovanie nechtíkov, nanesenie sladučkého lesku na pery a darček na záver budú skvelou prípravou princeznej na vstup do rozprávkového sveta.

60 min 110 €

Čokoládový sen gepardice Pralinky

Zážitková masáž pre malých milovníkov čokolády.

Na úvod si dieťa so šálkou horúcej čokolády v ruke vychutná mandarinkový peeling nožičiek. Nasleduje voňavá masáž výživným balzamom z bielej čokolády, ktorý uvoľní telíčko každého neposedníka. Okrem toho pokožka zostane zamatovo hebučká ako kožuštek Pralinky. Čokoládový darček naviac poteší maškrtný jazýček.

30 min/60 min 65 €/110 €

Ententýky trblietavé nechtíky

Mini pedikúra a mini manikúra pre malé princezné.

Aby si mohla princezná vyraziť na tanec a zažiariť ako hviezda bálu, vykúpeme, vymasírujeme a zabalíme jej nožičky a po masáži ručičiek trblietavo nalakujeme nechtíky na rukách. A samozrejme potešíme dievčatko darčekom.

30 min 55 €

Zaneprázdnený malý princ

Aromaterapeutická masáž.

Aromamasáž na potešenie hyperaktívnej, či školou ustaranej hlavičky alebo športom unaveného telíčka. Kúzelný bylinkový sprej ukľudní rozutekané myšlienky, masáž nožičiek mandarinkovým peelingom uľaví ubehaným nôžkam a masáž chrbátika, šije a ramienok voňavým a výživným harmančekovým olejčekom odplaví zbytok svalového i psychického napätia. Malý princ si z terapie okrem krásneho zážitku odnesie tiež darček.

30 min/60 min 65 €/110 €

Clear & cool Face

Čistiace kozmetické ošetrenie.

Ošetrenie pre prirodzene krásnu, jasnejšiu a zdravšiu tvár podľa typu pleti čistými prírodnými produktami Mcely Bouquet v šiestich krokoch: čistenie, hydratácia, šetrný peeling, masáž, aplikácia masky a záverečná výživa. Terapeut zároveň poradí, ako sa o pleť starať každý deň doma.

60 min 115 €

Chill out Massage

Relax.

Pri tejto hlboko relaxačnej aromamasáži celého tela sa ľahko zabúda na problémy v škole, či s randením. Uvoľní svalové i psychické napätie a zanechá pleť hodvábne hladkú. Môžeš si priniesť svoj iPod a užiť si relax pri hudbe podľa vlastných predstáv.

60 min 115 €

Salón krásy pre princeznú s mamou

Krásna s mamou.

Stmeľujúci zážitok mamy a dcéry túžiacich po hebkých ručičkách a žiarivých nechtíkoch – princezná zažije mini pedikúru a manikúru Ententýky trblietavé nechtíky a mama si vychutná peeling, zábal a masáž rúk a nôh.

30 min 115 €

Chvíľka anjelského súznenia

Relax spolu.

Spoločná masáž rodiča s dieťaťom – mamka , či ocko si dajú Tatranskú aromamasáž z kolekcie Hory lásky a dieťa si vyberie buď voňavú čokoládovú masáž, alebo aromaterapiu s výživným harmančekovým olejčekom. A na záver čaká na dieťa malý VIP darček.

30 min/60 min 115 €/210 €