Telové ošetrenia


Jasná myseľ

Uvoľnenie mysle.

Upokojte si vystresovanú a zmätenú hlavu osviežujúcim a zároveň upokojujúcim zážitkom pre telo, myseľ a dušu. Rumanček a peeling olivovými zrnkami osvieži nohy a chodidlá predtým, ako vdýchnete duševne povznášajúce kadidlo a uvoľníte telo za pomoci tradičnej aromaterapeutickej masáže, ktorá je zameraná na symptómy stresu. Zmes rumančeka, citrónovníka a rozmarínu vám pomôže upokojiť sa a vyčistiť si myšlienky, zatiaľ čo ayurvedická masáž temena hlavy a tváre pomôže celkovej duševnej pohode s cieľom uvoľniť úzkosť a emocionálnu vyčerpanosť. Ide o efektívnu procedúru ideálnu pre ustaranú myseľ, ktorá kedykoľvek počas dňa občerství vašu pamäť a pomôže vašej mysli opäť pracovať.

120 min 185 €

Intenzívna výživa

Omladenie pokožky.

Zmyselná vôňa exotických kvetov, napríklad čerstvej tuberózy, príťažlivého ylang ylang a bohatej vanilky, prinášajú do tejto procedúry rozsiahle upokojujúce vlastnosti. Intenzívne odstraňovanie vrchnej vrstvy pokožky za pomoci soli a kávy stimuluje krvný obeh, čím oživuje bezvýraznú, unavene vyzerajúcu pokožku. Rukám a chodidlám sa venuje špeciálna pozornosť. Na pokožku v okolí nechtov a päty sa nanáša olej bohatý na vitamín E a maska zo sladkovodného bahna, ktorá skutočne zmäkčí a upraví pokožku. Vaše telo je pokryté vrstvami hydratujúcich a mineralizujúcich morských rias. Po masáží sa ešte nanesie ochranná vrstva hydratačného telového masla. Nakoniec masáž temena hlavy uvoľní napätie a stres.

90 min 155 €

Body Refiner

Posilňujúce a zoštíhľujúce.

Vaša procedúra sa začína tak, že pomocou masážnej kefy zobudíme pokožku vášho tela. Potom sa uvoľníte pomocou špeciálnej masáže, ktorá v sebe zahŕňa terapeutické a detoxikačné ťahy a je podporená kombináciou esenciálnych olejov, zameraných na nepoddajné oblasti s celulitídou. Zabalia vás do sladkovodného bahna, ktoré spevní a posilní pokožku a reflexná tlaková masáž chodidiel prinesie uvoľnenie a odstránenie toxínov. Aromatický ružový grapefruit, sladké pomaranče a mandarínky vám zdvihnú náladu a jemne stimulujú tok telesnej energie. Čerstvý zelený rozmarín zbystrí vaše zmysly, očisťujúci jalovec a borovica pomôžu uvoľniť negatívne pocity a ich diuretické vlastnosti umožnia odstrániť nadbytok telesnej tekutiny.

75 min 130 €

Ružová hydratácia

Hydratácia pokožky.

Pomocou tejto upokojujúcej, posilňujúcej procedúry opäť zažiarte. Vzácny esenciálny olej z tureckej ruže pracuje na kapilárnom obehu a obnovuje pokožku. Jeho vôňa má vysokú kvalitu a vlastnosti, ktoré upokojujú city a starajú sa o srdce. Procedúra začína odstránením starej kože jemnými olivovými zrnkami. Na pokožku v okolí nechtov a na päty sa aplikujú vyživujúce oleje a potom sa telo zabalí spolu s vrstvou hydratujúceho a regeneračného gélu z ruží. Zvlhčujúca a zmäkčujúca zmes oleja a krému s pupalkovým olejom a bambucký tuk sa rozotrie a pomocou teplého zábalu prenikne hlboko do pokožky. Ayurvedická masáž temena hlavy a inhalovanie kadidla pracuje v tom istom momente na fyzických, psychických a emocionálnych stránkach.

60 min 115 €