Vážení naši členovia, vážení naši hostia.

S potešením Vám oznamujeme, že ZION SPA LUXURY v hoteli Grand Hotel River Park je pre Vás opätovne otvorený, a to PO-NE: 7:00-20:00 hod. Dbáme na to, aby ste sa u nás cítili bezpečne a príjemne. Prevádzku preto otvárame pri dodržiavaní najvyšších hygienických štandardov.

Zároveň sme povinní rešpektovať súčasné vládne nariadenie, ktoré sa týka najmä obmedzenia počtu hostí, ale aj používania víriviek a sáun a nakoniec i obmedzenia otváracích hodín.

Kedže je možné, aby vo fitness a aj na bazéne bolo súčasne maximálne 6 klientov, a aby sme pre Vás zabezpečili čo najväčší komfort, zavádzame povinné rezervácie na pobyt vo fitness a na bazéne a to nasledovne:
- FITNESS: 1,5 hod. pre klienta (súčasne max 6 klientov)
- BAZÉN: 2 hod pre klienta (súčasne max 6 klientov)

Pre rezerváciu, prosíme, zavolajte nám na +421 2 3223 8451 alebo na emaili zion.ghrp@zionspa.sk, samozrejme i osobne priamo na recepcii. Počas pobytu v bazéne a cvičenia vo fitness nie je povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest. Necvičiaci tréneri, pre ktorých nie je rezervácia vo fitness povinná, však sú povinní mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Žiaľ, využívať vírivky a sauny zatiaľ nebude možné. Veríme však, že v krátkej dobe sa aj toto nariadenie uvoľní.

Grand Hotel River Park zostáva napriek našmu otvoreniu zatvorený, preto vstup bude možný len cez parkovisko na -2. poschodí. Klienti, ktorí nás nenavštevujú autom, môžu pohodlne využiť vchod do parkoviska prostredníctvom výťahu P2, ktorý sa nachádza v budove na Dvořákovom nábreží 4. Pre ľahšiu orientáciu sme Vám sprístupnili krátke video zverejnené na našich sociálnych sieťach (na Facebooku a na Instagrame).

Prevádzky ZION SPA PREMIUM v hoteli Crowne Plaza v Bratislave a ZION SPA PREMIUM v hoteli Sheraton v Bratislave zostávajú zatiaľ uzatvorené. Pre možnosti čerpania členstva na prevádzke v ZION SPA LUXURY nás prosím kontaktujte na spomínanom telefónnom čísle alebo mailovej adrese.

Spolu s celým tímom ZION SPA LUXURY sa tešíme na Vaše časté návštevy.

Želám Vám krásny deň.

So srdečným pozdravom,

Simona Lipovská
Spa Manager

Zatvoriť