Starostlivosť o ruky, nechty a nohy


Relax pre unavené nohy

Pre ľahké a upravené nohy plus pedikúra.

Touto špeciálne pripravenou kombináciou stimulujúcich a posilňujúcich esenciálnych olejov osviežte a oživte unavené a boľavé chodidlá po dlhom dni na nohách. Vaše chodidlá a predkolenia čaká ošetrenie kefkou, kúpeľ, peeling a osvieženie horúcim zábalom. Následne sa do pokožky v masíruje gél a olej. Na pokožku okolo prstov a päty sa nanesie hĺbková výživa s olejmi z prírodných výťažkov z rastlín.

75 min/90 min 100/115

Intenzívna a vyživujúca kúra pre ruky

Pre hodvábne jemné ruky a manikúra.

Jemná a hĺbkovo regenerujúca procedúra pre suché, namáhané a zanedbané ruky. Soľný kávový peeling pokožku vyhladí, odstráni odumreté bunky a pripraví ruky na bohatú aplikáciu oleja s obsahom vitamínu E. Špeciálna pozornosť sa venuje starostlivosti o pokožku okolo nechtov. Následná aplikácia nechtíkovej masky pokožku upokojí a zregeneruje. Pokým sú vaše ruky a predlaktia zabalené, vy pokojne relaxujete, aby sa naplno prejavili prírodné hydratačné účinky. Bohatá vrstva exotického séra, olej a zamatové maslo rukám zaistia hydratáciu, výživu a ochranu. Pokožka zostane na pohľad aj na dotyk veľmi pružná, jemná a rozžiarená.

45 / 60 75 / 90

Heavy Leg Reviver

Znova vás postaví na nohy.

Špeciálne pripravená kombinácia oživujúcich a povzbudzujúcich esenciálnych olejov z osviežujúceho ružového grepu, sviežej mäty a zemitej borievky, oživí a stimuluje krvný obeh, zmierni zadržiavanie vody v tele a povzbudí vášho ducha. Nohy a predkolenia čaká ošetrenie kefkou, kúpeľ, peeling z mletých olivových kôstok a osvieženie zábalom v horúcich uterákoch a nakoniec vmasírovanie stimulačného gélu a oleja do pokožky.

30 min 75 €