SPA MENU PRINCEZNEJ NELY


Premena na princeznú

Splnený sen malého dievčatka.

Harmančeková aromamasáž, mandarinkový peeling a masáž ručičiek, trblietavé nalakovanie nechtíkov, nanesenie sladučkého lesku na pery a darček na záver budú skvelou prípravou princeznej na vstup do rozprávkového sveta.

60 min 120 €

Ententýky trblietavé nechtíky

Mini pedikúra a mini manikúra pre malé princezné.

Aby si mohla princezná vyraziť na tanec a zažiariť ako hviezda bálu, vykúpeme, vymasírujeme a zabalíme jej nožičky a po masáži ručičiek trblietavo nalakujeme nechtíky na rukách. A samozrejme potešíme dievčatko darčekom.

30 min 75 €

Čokoládový sen gepardice Pralinky

Zážitková masáž pre malých milovníkov čokolády.

Na úvod si dieťa so šálkou horúcej čokolády v ruke vychutná mandarinkový peeling nožičiek. Nasleduje voňavá masáž výživným balzamom z bielej čokolády, ktorý uvoľní telíčko každého neposedníka. Okrem toho pokožka zostane zamatovo hebučká ako kožuštek Pralinky. Čokoládový darček naviac poteší maškrtný jazýček.

30 min/60 min 85/130

Zaneprázdnený malý princ

Aromaterapeutická masáž.

Aromamasáž na potešenie hyperaktívnej, či školou ustaranej hlavičky alebo športom unaveného telíčka. Kúzelný bylinkový sprej ukľudní rozutekané myšlienky, masáž nožičiek mandarinkovým peelingom uľaví ubehaným nôžkam a masáž chrbátika, šije a ramienok voňavým a výživným harmančekovým olejčekom odplaví zbytok svalového i psychického napätia. Malý princ si z terapie okrem krásneho zážitku odnesie tiež darček.

30 / 60 85/130

Clear & Cool Face

Čistiace kozmetické ošetrenie.

Ošetrenie pre prirodzene krásnu, jasnejšiu a zdravšiu tvár podľa typu pleti čistými prírodnými produktami Mcely Bouquet v šiestich krokoch: čistenie, hydratácia, šetrný peeling, masáž, aplikácia masky a záverečná výživa. Terapeut zároveň poradí, ako sa o pleť starať každý deň doma.

60 min 135 €

Chill out Massage

Relax.

Pri tejto hlboko relaxačnej aromamasáži celého tela sa ľahko zabúda na problémy v škole, či s randením. Uvoľní svalové i psychické napätie a zanechá pleť hodvábne hladkú. Môžeš si priniesť svoj iPod a užiť si relax pri hudbe podľa vlastných predstáv.

60 min 135 €

Chvíľka anjelského súznenia

Relax spolu.

Spoločná masáž rodiča s dieťaťom – mamka , či ocko si dajú Tatranskú aromamasáž z kolekcie Hory lásky a dieťa si vyberie buď voňavú čokoládovú masáž, alebo aromaterapiu s výživným harmančekovým olejčekom. A na záver čaká na dieťa malý VIP darček.

30 / 60 135 / 230

Salón krásy pre princeznú s mamou

Krásna s mamou.

Stmeľujúci zážitok mamy a dcéry túžiacich po hebkých ručičkách a žiarivých nechtíkoch – princezná zažije mini pedikúru a manikúru Ententýky trblietavé nechtíky a mama si vychutná peeling, zábal a masáž rúk a nôh.

30 min 135 €