Pleťové ošetrenia


The Refinery Ultimate

Ošetrenie pre mužov.

Celkové relaxačné ošetrenie, ktoré obsahuje relaxačnú masáž a vyvážené pleťové ošetrenie. Dokonalé, celkové čistenie a omladzujúca procedúra vrátane peelingu chrbta, čistenia a masáže chrbta a temena hlavy na uvoľnenie stresu prináša úľavu príliš aktívnej mysli a unaveným alebo boľavým svalom. Hlboko čistiaca masáž tváre pomocou veľmi kvalitných esenciálnych olejov slúži na opätovné nájdenie rovnováhy, vyčistenie a hydratáciu pokožky, ktorú zanechá žiarivú, dôkladne vyčistenú a sviežu.

60 min 135 €

Aromaterapeutické ošetrenie pleti

Pre každý typ pleti.

Procedúra tváre prispôsobená individuálnym potrebám vašej pleti. Pomocou špeciálne zostavených masážnych techník sa aplikuje kombinácia najkvalitnejších čistých esenciálnych olejov a rastlinných výťažkov na regeneráciu a osvieženie, po ktorom pokožka zostane hladká a žiarivá.

60 / 90 135 / 175

Hĺbková očista pleti

Čistiaca a zmatňujúca.

Čistiaca procedúra určená pre mastnú a zmiešanú pleť. Základom tohoto ošetrenia tváre sú mocné esenciálne oleje levandule, ylang ylang a čajovníka. Vďaka ich prírodným antibakteriálnym vlastnostiam preniknú hlboko do pokožky a napomáhajú regulovať tvorbu mazu. Po vyčistení a peelingu nasleduje naparovanie, čistenie pórov a regeneračný zábal horúcim uterákom. Následná masáž tváre za použitia drenážnych techník, zlepší krvný obeh a pomôže eliminovať toxíny, zatiaľ čo špeciálne tlakové body uvoľnia napätie a stres. Zvyšky škodlivých nečistôt dočistí nanesená maska zo sladkovodného bahna. Táto procedúra má nielen čistiaci, ale zároveň aj relaxačný účinok. Kompletná terapia rovnako zahŕňa masáž hlavy, dlaní a rúk.

60 min 135 €