Masáže


Myofascial Body Work, Carol Joy

Zabráňte bolestiam alebo ich zmiernite zohrievajúcimi éterickými olejmi a inovatívnou masážou, ktorá upokojí napätie tela aj mysle. Pomocou myofasciálnych techník uvoľňovania sa toto ošetrenie hornej časti tela zameriava na chrbát, hlavu, krk a ramená. Pomocou jemného naťahovania a vyrovnávania odstránime napätie a obnoví sa pohyblivosť vašich svalov hĺbkovou masážou tkanív.

45 min 89 €

Dokonalá aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž.

Táto dokonalá terapia začína konzultáciou, aby terapeut poznal vaše emocionálne a fyzické potreby. Na jej základe aróma test umožní vybrať najvhodnejší masážny olej. Na výber je dvanásť olejov, formulovaných zmesou prírodných rastlinných a kvetinových esenciálnych olejov s nádhernými exotickými vôňami, ktoré majú silné liečebné účinky pre telo i myseľ. Vybraným olejom bude terapeut za pomoci tlaku stimulovať nervový systém. Využíva pritom švédske a neuromuskulárne techniky na zmiernenie svalového napätia a lymfatickú drenáž na podporu zdravého krvného obehu. Táto masáž uvoľňuje napätie z každej časti vášho tela a prinesie pocit hlbokého uvoľnenia a nabitia novou energiou.

60 / 90 109 / 139

Špecializovaná terapeutická masáž

Svalová relaxácia.

Skutočne účinná terapeutická masáž, ktorá pomáha odstrániť bolesť a napätie svalov. Pracuje sa na hĺbkovej úrovni, aby sa mohli dokonale uvoľniť stuhnuté, boľavé svaly. V tejto stimulujúcej a energizujúcej masáži sa olej nanáša pomocou lakťov a predlaktia.

60 min 109 €

Aromatická masáž horúcimi kameňmi

Upokojujúci efekt.

Liečivá sila dotyku a esenciálnych olejov v kombinácii s energiou zeme v tejto relaxačnej masáži, ktorá výnimočne uvoľňuje svaly. Horúce kamene kĺžu po vašom tele v dlhých, plynulých ťahoch, pričom produkujú energiu a vytvárajú pocit rovnováhy. Upokojujúce teplo pomáha uvoľniť svaly a má ukľudňujúci vplyv na vaše emócie. Počas masáže sú kamene umiestnené na rôznych energetických dráhach tela, aby podporovali liečebný potenciál organizmu.

60 / 90 109 / 139

Ružová tehotenská masáž

Pre budúce mamičky.

Cíťte sa skvele a podporená v dobe neustálych zmien. Vyberte si z ponuky troch olejov, z ktorých každý je bezpečne formulovaný na použitie počas tehotenstva. Tieto oleje vyživujú a starajú sa o namáhanú pokožku. Použitie tradičnej aromaterapeutickej tlakovej masáže na hornú časť chrbta s osobitným dôrazom na uvoľnenie ramien, táto masáž pomáha zmierniť stres a napätie. Nezabúda sa ani na masáž nôh, ktoré sú počas tehotenstva zvlášť namáhané. Terapia rovnako zahŕňa masáž pokožky hlavy a tváre, na ktorú sa použije olej na základe vášho typu pleti. Skutočne výnimočná terapia od hlavy až po končeky prstov

60 min 109 €