Lokálne inšpirované terapie


HORY LÁSKY

Utečte z uponáhľanej reality a naberte novú silu v terapiách založených na tradícii v našom luxusnom ZION SPA.

Hory lásky

Luxusná relaxácia.

Hlboko relaxačný rituál navodzujúci láskyplnú atmosféru. Jeho súčasťou je dry brushing, čiže očistenie pokožky od odumretých buniek pomocou špeciálnej kefy, pleťové ošetrenie vzácnym sérom z ruží a masáž s výživným olejom Mountains of Love, obsahujúcim afrodiziakálny ylang ylang a koriander, svaly a dýchacie cesty uvoľňujúcu borovicu a relaxačné citrusy.

120 min 200 €

Borovica a limetka

Detoxikácia.

Osviežujúci rituál na ukľudnenie nepokojnej mysle a celkovú detoxikáciu. Soľný peeling dokonale očistí, prekrví a vyhladí pokožku celého tela. Telo sa tak pripraví na aromaterapeutickú masáž výživným bylinným masážnym olejom Pine & Lime s citrusmi, levanduľou a borovicou. Dokonalý zážitok ukončí krátke kozmetické ošetrenie pleti.

120 min 200 €

Borovička

Uvoľnenie svalstva.

Výnimočná masáž nahriatym olejom a bylinnými mešcami uvoľní svalstvo po túre a lyžovačke. Masážny olej Juniper Tonic, podobne ako Spišská borovička, ktorá ho inšpirovala, “kadiaľ tečie, tadiaľ lieči”. Obsahuje borievku, ktorá uvoľňuje svalové kŕče, borovicu na dýchanie a relaxáciu, šalviu ako antioxidant a citrónovú trávu ako antidepresívum.

90 min 180 €

Tri studničky mladosti

Výživné kozmetické ošetrenie.

Kozmetické ošetrenie v dvoch variáciách zvlášť pre dámy a pánov. Poskytne unavenej pleti hĺbkovú regeneráciu a výživu v troch hlavných krokoch: očista šípkovo — medovým peelingom, detoxikácia pleti nechtíkovou maskou a regenerácia masážou s medovkovým balzamom.

60 min 140 €

Tatranská aromamasáž

Božsky aromatické.

Výber z troch jedinečných bylinných olejov: Mountains of Love, Pine & Lime a Juniper Tonic.

60 / 90 135 / 175