Masáže


Telové procedúry Carol Joy - Caviar & Collagen Cocoon

Tento luxusný a uvoľňujúci telový zábal dopĺňa do pokožky čistý kolagén a telu navracia potrebné minerály. Výsledkom je hladká, pružná a žiariaca pokožka a zároveň upokojená a svieža myseľ. Z celého tela sú odstránené odumreté bunky pokožky a telo je detoxikované pomocou vzácnych kaviárových rias, ružových himalájskych solí a uvoľňujúcich éterických olejov. Zatiaľ čo je telo zabalené v teplom a relaxačnom zábale, vaša tvár a dekolt budú ošetrené maskou Pure Collagen.

90 min 169 €

Telové procedúry Carol Joy - Myofascial Body Work

Zabráňte bolestiam alebo ich zmiernite zohrievajúcimi éterickými olejmi a inovatívnou masážou, ktorá upokojí napätie tela aj mysle. Pomocou myofasciálnych techník uvoľňovania sa toto ošetrenie hornej časti tela zameriava na chrbát, hlavu, krk a ramená. Pomocou jemného naťahovania a vyrovnávania odstránime napätie a obnoví sa pohyblivosť vašich svalov hĺbkovou masážou tkanív.

45 min 89 €

Telové procedúry Carol Joy - Glamour Exfoliation

Píling navrhnutý na obnovenie žiarivého lesku pokožky pomocou aktívnej zmesi ružových himalájskych solí, oleja Refined Golden Millet a čistého kolagénu. Vybrať si môžete svoju aromaterapeutickú zmes olejov tak, aby vyhovovala vašim potrebám a aby ste mali pocit šťastia, rovnováhy, pokoja alebo čistoty. Teplý olej a soli sa používajú na píling a detoxikáciu pokožky, zatiaľ čo Pure Collagen Spray omladzuje, spevňuje a dodáva pleti žiarivosť.

30 min 65 €

Dokonalá aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž.

Táto dokonalá terapia začína konzultáciou, aby terapeut poznal vaše emocionálne a fyzické potreby. Na jej základe aróma test umožní vybrať najvhodnejší masážny olej. Na výber je dvanásť olejov, formulovaných zmesou prírodných rastlinných a kvetinových esenciálnych olejov s nádhernými exotickými vôňami, ktoré majú silné liečebné účinky pre telo i myseľ. Vybraným olejom bude terapeut za pomoci tlaku stimulovať nervový systém. Využíva pritom švédske a neuromuskulárne techniky na zmiernenie svalového napätia a lymfatickú drenáž na podporu zdravého krvného obehu. Táto masáž uvoľňuje napätie z každej časti vášho tela a prinesie pocit hlbokého uvoľnenia a nabitia novou energiou.

60 / 90 min 99 / 135 €

Špecializovaná terapeutická masáž

Svalová relaxácia.

Skutočne účinná terapeutická masáž, ktorá pomáha odstrániť bolesť a napätie svalov. Pracuje sa na hĺbkovej úrovni, aby sa mohli dokonale uvoľniť stuhnuté, boľavé svaly. V tejto stimulujúcej a energizujúcej masáži sa olej nanáša pomocou lakťov a predlaktia.

60 min 105 €

Aromatická masáž horúcimi kameňmi

Upokojujúci efekt.

Liečivá sila dotyku a esenciálnych olejov v kombinácii s energiou zeme v tejto relaxačnej masáži, ktorá výnimočne uvoľňuje svaly. Horúce kamene kĺžu po vašom tele v dlhých, plynulých ťahoch, pričom produkujú energiu a vytvárajú pocit rovnováhy. Upokojujúce teplo pomáha uvoľniť svaly a má ukľudňujúci vplyv na vaše emócie. Počas masáže sú kamene umiestnené na rôznych energetických dráhach tela, aby podporovali liečebný potenciál organizmu.

60 / 90 min 99 / 135 €

Ružová tehotenská masáž

Pre budúce mamičky.

Cíťte sa skvele a podporená v dobe neustálych zmien. Vyberte si z ponuky troch olejov, z ktorých každý je bezpečne formulovaný na použitie počas tehotenstva. Tieto oleje vyživujú a starajú sa o namáhanú pokožku. Použitie tradičnej aromaterapeutickej tlakovej masáže na hornú časť chrbta s osobitným dôrazom na uvoľnenie ramien, táto masáž pomáha zmierniť stres a napätie. Nezabúda sa ani na masáž nôh, ktoré sú počas tehotenstva zvlášť namáhané. Terapia rovnako zahŕňa masáž pokožky hlavy a tváre, na ktorú sa použije olej na základe vášho typu pleti. Skutočne výnimočná terapia od hlavy až po končeky prstov

60 min 99 €

Antistres

Zníženie stresu.

Táto hĺbkovo regenerujúca procedúra je ideálny spôsob ako skoncovať s napätím a bolesťou chrbta a šije. Švédske techniky a masážne techniky zamerané na krížové svalové vlákna, spolu so strečingom a technikami na odvodnenie, sa kombinujú s esenciálnymi olejmi, ktoré vám vrátia energiu a postavia vás opäť na nohy.

45 min 79 €