Terapie Gentlemen´s Tonic


Páni, doprajte viac pozornosti aj vašej pleti s ošetreniami špeciálne pre vás. Na výber ponúkame niekoľko exkluzívnych ošetrení Gentlemen’s Tonic  podľa vášho času a preferencií.


  • RANNÉ PREBUDENIE, 60 min – 95 €

Ošetrenie pleti s povzbudzujúcou špecializovanou terapeutickou masážou chrbta, ramien a šije je určené pre tých ktorí potrebujú ranné prebudenie urýchliť. Po špecializovanej terapeutickej masáži nasleduje základné ošetrenie pleti s masážou a aplikáciou denného hydratačného krému.


  • NOVÁ ENERGIA, 45 min – 75 €

Ošetrenie pleti so špecializovanou terapeutickou masážou pri ktorej je hlavným záujmom odbúranie stresu v oblasti krku a hlavy s tlakovými bodmi. Tato procedúra je určené pre tých ktorí potrebujú nabrať druhy dych a načerpať energiu. Po špecializovanej terapeutickej masáži nasleduje základné ošetrenie pleti s masážou a aplikáciou denného hydratačného krému.


  • VEČERNÝ RELAX, 75 min – 105 €

Relaxačná masáž celého tela ušitá na mieru pre klienta v spojení s krátkym ošetrením pleti na večer pre tých, ktorí nemajú čas na dôsledné ošetrenie pleti. V ošetrení pleti je zahrnutá akupresúra tváre zameraná na uvoľnenie celého tela.
Pre viac informácií, prosím kontaktujte recepciu ZION SPA LUXURY telefonicky na čísle 02/ 3223 8451, alebo e-mailom zion.krp@zionspa.sk