Oenotherapy Collection od Anne Semonin


„Oenotherapy” Le Grand Cru

Romantické vínne terapie od Anne Semonin s pohárom prosecca zdarma. Jedinečný zážitok, ktorý zahŕňa kombináciu antioxidačného peelingu, omladzujúceho telového zábalu a masážneho rituálu.

120 min 149 €

Le Grand Cru

Je stelesnením celej kolekcie Oenoterapie Anne Semonin. Tento rituál začína upokojujúcim kúpeľom nôh s hroznovými semienkami a esenciálnymi olejmi, počas ktorého si vychutnáte osviežujúci vitamínový nápoj z čerstvého hroznového džúsu. Po ňom bude nasledovať hlboký revitalizujúci píling tela s omladzujúcim ošetrením prostredníctvom telového zábalu, na konci ktorého vás čaká uvoľňujúca a upokojujúca masáž pomocou obkladov.

120 min 149 €

La Sélection du Sommelier

Omladzujúce telové ošetrenie, ktoré dokonale obnoví vašu pokožku. Obsahuje osviežujúci telový píling a výživnú telovú masku proti starnutiu. Zatiaľ čo bude maska pôsobiť, vy sa zrelaxujete pri úžasnej masáži pokožky hlavy. Prirodzené antioxidačné účinky tohto ošetrenia zvýšia odvodňovanie tela, maximalizujú hydratáciu, docielia hladkú dokonalosť a vyživenie pokožky, aby vaše telo pocítlo nebeskú pohodu.

60 min 79 €

La Cuvée Spéciale

Znovuobjavená starodávna masážna technika založená na prikladaní teplých obkladov. Terapeutické plátené vrecúška sú naplnené pozitívnymi účinkami hroznových semienok, prírodných hroznových esencií a aromatických éterických olejov. Prostredníctvom kombinácie tepla, tlaku, účinkov červeného hrozna a esenciálnych olejov táto jemná masáž prináša hlboký stav telesnej a duševnej relaxácie. Zároveň vás zbaví napätia a uvoľní vaše svaly, aby ste mali jedinečný zážitok z masáže.

90 min 109 €

Le Vintage

Tento energizujúci telový píling pomocou hroznových jadierok zanechá vašu pokožku príjemne jemnú, hladkú a taktiež dokonale vyživenú. Sila polyfenolov sa uvoľní zo semienok a šupky červeného hrozna, ktoré má antioxidačný výkon 20-krát silnejší ako vitamín C, a tak docieli zdravú a žiarivú pleť.

30 min 49 €