Tradičná čínska medicína


Konzultácia TCM

Terapeut s vami preberie vaše konkrétne ťažkosti a predpíše vám liečebný program, ktorý bude zahŕňať niektoré z týchto terapií s cieľom posilniť a optimalizovať váš celkový zdravotný stav.

45 min 45 €

Tui Na masáž

Je čínska tlaková meridiánová akupresúrna masáž Počas ktorej sa využíva množstvo masážnych techník, ktorými sa pôsobí cez akupresúrne (tlakové) body. Tie sú prepojené s energetickými dráhami ľudského tela. Cieľom masáže je harmonizovať energetické toky vo všetkých systémoch tela a cirkuláciu krvi vo všetkých ošetrovaných orgánoch.

60 min 75 €

Bankovanie

Starobylá forma terapeutickej masáže – bankovanie, prospieva telu rozprúdením stagnujúcej Qi a následným povzbudením celého systému. Sklené banky v tvare žiarovky sú aplikované na rôznych miestach na tele a použitím plameňa sa vytvára vákuum. Bankami sa potom pohybuje pozdĺž špecifických oblastí tela, aby sa vytvorilo trenie. Sacia sila a podtlak pri bankovaní pomáhajú uvoľniť svaly, podporujjú krvný obeh a upokojujú nervový systém.

60 min 75 €

Moxovanie

Teplá bylinná tyčinka je aplikovaná na rôzne akupresúrne body na tele, aby ich nahriala. Hlavnými výhodami je rozptýlenie chladu, podpora obehu krvi a aktivácia určitých bodov v tele. Sekvencia akupresúrnych bodov je stanovená na základe konzultácie s naším doktorom tradičnej čínskej medicíny.

60 min 75 €

TCM terapia na mieru

Ide o kombináciu bankovania a akupresúry, ktorá je zacielená na reumatickú artritídu a je veľmi prospešná na liečbu kĺbov a pohybového aparátu. Terapia hornej časti tela zahŕňa krk, hlavu a ramená, terapia dolnej časti tela zahŕňa
nohy a spodnú časť chrbta.

60 min 75 €