Masáže


Značková antistresová masáž

Kombinácia vzácnej arómy, jemných textúr a energie ľudského dotyku poskytuje jedinečný zážitok hlbokej relaxácie pre tých, ktorí majú problém uvoľniť sa a vypnúť svoju myseľ. Intenzívne pôsobí proti stresu, dlhodobo hydratuje a vyživuje aj extrémne suchú pokožku. Zanecháva tak pocit hebkej pokožky a luxusu.

60 min 79 €

Terapeutická masáž na mieru

Tradičná masáž používa stredný až hlboký tlak. Uvoľňuje tak napätie, blokády a uzly. Zároveň zmierňuje svalové vypätie a kŕče, ktoré vznikajú v dôsledku stresu, z práce alebo po aktívnom športovaní. Pri tejto masáži sa využíva kompresia a techniky, ktoré pracujú naprieč svalovým vláknom, čím sa svaly zahrejú a uvoľnia.

60 / 90 75 / 105

Aromasoul Elements masáž

Aromaterapia je umenie a veda o vytváraní rovnováhy pomocou esenciálnych olejov extrahovaných z rastlín. V tejto terapii sa spájajú vlastnosti aromatických olejov s upokojujúcim tlakom jemnej masáže, čím sa zníži stres a doplní nová energia. Unikátny masážny rituál tvorí cestu okolo štyroch kontinentov: exotického orientu, teplého Stredomoria, indického sveta plného života a  dávnych kultúr púštnych kmeňov. Predstavuje dokonalý zmyslový zážitok plný relaxácie.

60 / 90 75 / 105

Hot Stone masáž

Vyhriate hladké čadičové kamene sú aplikované na čakry na tele, a tak obnovujú rovnováhu vnútorných energií. Tieto horúce kamene sa používajú na masáž celého tela a teplo z nich vstupuje hlboko do svalov. Tým sa navodzuje stav hlbokej relaxácie, uvoľnenia napätia a stresu.

60 / 90 75 / 105

Masáž Sacred Nature

Relaxačná a harmonizujúca masáž, ktorá zlepšuje prekrvenie, výživu a omladenie suchej pokožky celého tela a tváre. Využíva unikátne motýlie pohyby, ktoré zaručujú dokonalé vstrebanie výživných látok. Podporujú tak mikrocirkuláciu a prinášajú zážitok, ktorý je skutočne odlišný od iných masážnych techník. Vďaka biocertifikovaným Ecocert™ formulám produktov, obsahujúcich olej Buriti a orechový extrakt, ponúka toto ošetrenie pokožke intenzívne antioxidačné a ochranné účinkyy.

60 / 90 75 / 105

Expres relax masáž

Masáž chrbta, šije a ramien zmierňuje nepríjemné pocity v miestach, kde stres a napätie najviac vplýva na telo.

30 / 45 45 / 59