Najlepšie hotelové spa na Slovensku za rok 2023 : ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras


Milí hostia, radi by sme sa s vami podelili o skvelú správu, že najlepšie hotelové spa na Slovensku je podľa World Spa Awards vo Vysokých Tatrách, a to práve naše ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras.

Tatranský Grand Hotel Kempinski High Tatras zvíťazil v kategórii najlepšie hotelové spa na Slovensku už po štvrtýkrát. Rozhodli o tom odborníci z oblasti cestovného ruchu a wellness. Trikrát získalo toto ocenenie aj spa v bratislavskom Grand Hoteli River Park.

Najlepšie hotelové spa na Slovensku ponúka výhľady na pokojnú hladinu Štrbského plesa a tiež na tatranské štíty. „Okrem nádherného prostredia hosťom ponúkame bohatý výber telových a tvárových procedúr, pri ktorých si môžu dokonale oddýchnuť a načerpať novú energiu,“ hovorí Simona Lipovská, riaditeľka ZION SPA.

Iniciatíva World Spa Awards zastrešujúca svetový hotelový wellness sektor toto ocenenie udeľuje tradične už od roku 2015. Ide o sesterskú anketu k známejšej súťaži World Travel Awards, ktorá oceňuje najlepšie hotely v krajinách po celom svete. Hlasovania sa zúčastňujú odborníci z cestovateľskej brandže, rovnako tak i široká verejnosť.

Tím ZION SPA.