Jar v znamení detoxu


Milí naši hostia,

aj tento rok sme pre vás pripravili jar v znamení detoxu. O tom, čo je to očista organizmu a ako ju správne absolvovať, nájdete množstvo rôznych informácií. Máme však pre vás tip na procedúry, ktoré vám jarný detox určite spríjemnia a prísť si ich vychutnať do našej oázy pokoja môžete až do konca mája.

Príchod jari je ideálnym časom na to, aby ste po zime naštartovali metabolizmus a očistili svoje telo. Pomáhajú nám tekutiny, najmä také, ktoré sú bohaté na probiotiká, minerály a vitamíny a preto aj u nás v spa ponúkame čerstvé ovocné a zeleninové šťavy, ktorých kombinácie sú pripravené tak, aby vám dodali energiu, povzbudili vás, či pomohli s trávením.

Toxínov z vášho tela sa môžete zbaviť v saune – suchej, parnej alebo tiež v infrasaune. Cez pokožku ich viete dostať aj metódou tzv. suchého brushingu, ktorá je vďaka špeciálnej kefe neuveriteľne efektívna.

Na začiatku celotelovej procedúry, ktorú vám ponúkame v Grand Hoteli River Park, vás zbavíme odumretých vrstiev kože vďaka peelingu chodidiel a brushingu tela. Detoxikačné ťahy špeciálnej kefy pomáhajú́ nielen obnoviť pokožku, ale aj rozprúdiť lymfatický systém. Samotná́ masáž̌ vás naplní energiou a rozžiari pokožku. Po terapii v bratislavskom Zion Spa Luxury môžete využiť aj 20-% zľavu na nákup produktov Aromatherapy Associates.

Dopriať si oddych a jarné prebudenie môžete aj počas vášho výletu do Vysokých Tatier. V najkrajšom spa na Slovensku, ktoré sa nachádza v Grand Hoteli Kempinski High Tatras, môžete nechať svoje telo a pokožku prebudiť po náročnom zimnom období. A to priam zázračným rituálom krásy. Peeling chodidiel v kombinácii s detoxikačnými ťahmi kefy z prírodných vlákien naštartujú prirodzený tok vášho lymfatického systému. Esenciálne oleje pod bahenným zábalom zas zaručia dokonalé uvoľnenie. Záverečná masáž chodidiel vám ešte dodá nový impulz. Aj tu môžete po terapii využiť 20-% zľavu na nákup produktov Aromatherapy Associates – Revive Line.

Nezabudnite na to, že počas každého pôstu, detoxu či očisty by ste si mali dopriať dostatok oddychu a svoj organizmus by ste nemali zaťažovať ďalšími náročnými činnosťami. Cieľom je dokonale si oddýchnuť, a to by malo nielen telo, ale aj vaša myseľ.