Hydratácia a borievky osviežia Vaše leto s nami


Hydratácia a borievky osviežia Vaše leto s nami

Leto a hydratácia, to je tá najdôležitejšia kombinácia. Nič nie je viac osviežujúce, ako skočiť do vody alebo si dať osviežujúcu limonádu. My pre vás máme ešte jeden tip, ako zabezpečiť, že vaša pokožka bude dokonale hydratovaná počas teplých letných dní.

  1. Procedúry, ktoré vám spríjemnia letné dni

Okrem toho, že počas letných dní venujeme zvýšenú pozornosť pleti a jej ochrane pred slnečným žiarením, mali by sme myslieť aj na jej hydratáciu. V bratislavskom ZION SPA LUXURY sme si pre vás pripravili celotelovú procedúru, po ktorej bude vaša pokožka dokonale hydratovaná. Je to priam hydratačné rozmaznávanie. Najprv aplikujeme na pokožku hydratačný gél a krém a v kombinácii s masážnymi technikami zabezpečíme absolútnu relaxáciu. Nezabúdame ani na pokožku tváre, ktorej dodáme potrebnú dávku hydratácie. A kým účinkuje pleťová maska, masáž šije a temena hlavy uvoľní všetko zvyšné napätie.

Po aktívne strávenom dni na turistike vo Vysokých Tatrách si môžete dopriať Borievkový relax v našom spa v Grand Hoteli Kempinski. Píling chodidiel himalájskou soľou obnoví cirkuláciu vo vašom organizme a špeciálna masáž esenciálnym borievkovým olejom upokojí vaše unavené svaly aj myseľ. 

  1. Pite viac vody.

Vieme, znie to veľmi jednoducho, no počas hektických dní si niekedy ani nespomenieme, kedy sme sa naposledy napili. Pomôcť vám, ale môže aj jednoduchý trik. Hneď ráno si pripravte do džbánu alebo väčšej fľaše vodu s ovocím – čučoriedkami, malinami, uhorkou a s mätovými lístkami a takáto lákavá limonáda vás určite inšpiruje k tomu, aby ste pili viac tekutín. 

  1. Osviežte sa ovocím.

Určité druhy ovocia a zeleniny obsahujú veľa vody. Ak potrebujete zvýšiť príjem tekutín, doprajte si aspoň 5 porcií rôzneho ovocia a zeleniny počas dňa. Najlepšími pomocníkmi sú melóny, broskyne, hrozno, banány, pomaranče a grepy. Pri hydratácii určite každému napadne ako prvé uhorka. No dobrou voľbou sú aj šaláty, celer, paradajky či cuketa.

Ak ste pri čítaní vysmädli, dajte s pohár vody, objednajte sa na hydratačnú procedúru, po ktorej si môžete oddýchnuť v spa s tým najkrajším výhľadom. K pocitu top osvieženia vám v bratislavskom spa pripravíme čerstvé ovocné šťavy, ktoré dodajú vášmu organizmu vitamíny a minerály. Výhľad na tatranské štíty si môžete vychutnať spolu s malinovo tymiánovým nápojom a vy sa potom už len ponorte do bazéna a zavŕšte tak dokonalý oddych a osvieženie v spa.