Vitajte späť v našom ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski High Tatras


Milí hostia,

s radosťou Vám chceme oznámiť, že od 11. decembra 2020 máme znovu otvorené ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. V čase od 8:00 do 22:00 bude prístupné pre hostí ubytovaných v hoteli. Otvorené bude fitcentrum a bazénová časť. Ubytovaní, ale aj neubytovaní hostia si budú môcť dopriať masáže a telové či pleťové procedúry.

Maximálny počet osôb vo fitcentre sú podľa aktuálne platných nariadení 2 osoby. Po každom cvičení vo fitcentre budú všetky stroje vydezinfikované. Maximálny počet osôb v bazénovej časti je 6, vrátane detí. Každý hosť ubytovaný v hoteli bude mať možnosť prísť do bazénovej časti na 1 hodinu denne. Rezervačné oddelenie hosťom ponúka už pri rezervácii pobytu možnosť rezervovať si zároveň s pobytom aj konkrétny čas v spa. K dispozícii nebude vírivka a VIP Spa Suite. Sauny zostanú zatvorené, tiež Vitamin Bar v priestoroch spa bude zatvorený a v priestoroch spa bude zakázané čokoľvek konzumovať.

Radi by sme vás ubezpečili, že v našom tatranskom spa dbáme pri jeho znovuotvorení na dodržiavanie všetkých hygienických opatrení. Pri vstupe vám zmeriame teplotu a zaregistrujeme vás. Nielen pri vstupe, ale aj na viacerých miestach v spa si môžete dezinfikovať ruky. Všetci členovia nášho personálu nosia rúška. Hostia nemusia mať rúška pri cvičení vo fitcentre, počas terapie a počas pobytu v bazéne. Pri ostatnom pobyte v spa sú rúška povinné aj pre hostí. Dodržiavame odstupy 2 metre, rovnako ako dodržiavame maximálnu kapacitu priestorov. Znefunkčnili sme pitnú fontánku a v bazéne sú znefunkčnené atrakcie, pri ktorých dochádza k tvorbe aerosólov. Zvýšili sme frekvenciu upratovania a dezinfekcie plôch a priestorov. Používame UVC germicídny žiarič a dezinfekciu s antivírusovým účinkom. To všetko pre to, aby ste sa u nás cítili aj naďalej bezpečne.

Poznámka: Milí hostia, myslite, prosím, na to, že pravidlá využívania ZION SPA LUXURY sa môžu meniť, a to v závislosti od aktuálne platných nariadení vlády SR. Ďakujeme Vám veľmi pekne za pochopenie.