Formovanie postavy


Najlepšie anti-celulitídne ošetrenie

FORMOVANIE POZADIA A STEHIEN

Ošetrenie, ktoré spevní a vytónuje zadok a stehná. Rovnako im dodá pevný tvar a fantastický lifting. Táto jedinečná terapia sa pomocou CACI Electro nástavca s 24 valcami perfektne prispôsobí obrysom tela, a tak efektívne napodobní techniky klasických detoxikačných masáží. Prostredníctvom týchto valcov zároveň pôsobí aj mikroprúd aplikovaný na cieľové oblasti, ktorý efektívne rozbíja tukové vankúšiky a urýchľuje tak proces detoxikácie, čoho výsledkom je pevnejšia pokožka.

60 min 75 €

Lymfatické ošetrenie tela

Lymfatické ošetrenie, ktoré stimuluje elimináciu lymfy pre očistu tela a celkový detox. Táto procedúra zmení tvar vášho tela pomocou rovnomernejšieho rozloženia tekutiny. Zlepší problémy s lymfatickou stagnáciou, celulitídou a zadržiavaním vody. Funguje tiež v spojení s ošetrením Slimtone a detoxom.

45 min 59 €

Slimtone ošetrenie

Procedúra Slimtone kombinuje faradickú technológiu so zameraním na väčšie svaly, na ktoré sú umiestnené vodivé podložky, došlo k vyvolaniu mimovoľných svalových kontrakcií. To spevní a vytónuje svaly, rozbije tuky a dosiahne merateľnú stratu centimetrov a zlepšenie vzhľadu celulitídy. Slimtone je celkové telesné cvičenie bez zapotenia sa! 20-minútová procedúra  sa rovná 360 perfektným opakovaniam v posilňovni.

45 min 49 €

Formovanie poprsia

Spevňujúce liftigové a formujúce ošetrenie oblasti dekoltu a poprsia, ktoré posilňuje svaly, čím dodáva prsiam plnší vzhľad. Lifting je viditeľný už po prvom ošetrení. Pre dlhodobý efekt je vhodná séria desiatich ošetrení. Je vysoko efektívne po tehotenstve, strate hmotnosti či ako dokonalé anti-ageingové ošetrenie.

Kontúrne disky sú používané v spojení s faradickou stimuláciou v kľúčových oblastiach, ako je poprsie, brucho a zadok, ktoré sa vďaka ošetreniu dvíhajú a tvarujú. Zároveň posilňuje a spevňuje ochabnuté svaly.

45 min 59 €

Formovanie brucha

Procedúra určená pre tých, ktorí chcú tvarovať svoje brušné svaly. Vylepší, posilnení, udrží ich pevné a tónované. Odporúča sa v spojení s diétou a cvičením.

45 min 59 €

Formovanie pozadia a stehien

*(zahŕňa masáž nástavcom CACI Electro Cellulite)

Ošetrenie, ktoré spevní a vytónuje zadok a stehná. Rovnako im dodá pevný tvar a fantastický lifting.

 

45/60 59/75