Najlepšie hotelové spa na Slovensku je ZION SPA LUXURY v tatranskom Grand Hoteli Kempinski High Tatras


Štrbské Pleso 20. októbra – Najlepším hotelovým spa na Slovensku sa podľa ocenení World Spa Awards stalo ZION SPA LUXURY v tatranskom Grand Hoteli Kempinski. Zvíťazilo totiž v kategórii Best Hotel Spa 2021.

„Veľmi nás teší, že sme získali ocenenie, o ktorom rozhodli nielen odborníci z celého sveta z oblasti hotelierstva, ale aj široká verejnosť. To, že naše tatranské spa považujú za najlepšie hotelové spa na Slovensku, pre nás znamená motiváciu, ale aj zodpovednosť neustále sa zlepšovať, prinášať našim hosťom novinky a ponúkať im len to najlepšie, aby sa cítili po návšteve u nás oddýchnutí a načerpali u nás novú energiu,“ povedala Katarína Kováčová, manažérka ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras.

Súťaž World Spa Awards vznikla pod záštitou sesterského ocenenia World Travel Awards. O víťazovi rozhodujú odborníci z cestovateľskej brandže a spa, ale aj široká verejnosť. Je to program hodnotenia pre tých, ktorí sa snažia dvíhať štandardy v oblasti spa a oceňuje tých najlepších v danom regióne.

Tatranské ZION SPA LUXURY ponúka hosťom prostredie v štýle európskej elegancie, kde si môžu dokonalé oddýchnuť. Z najkrajšieho spa na Slovensku je výhľad na tatranské štíty a pokojnú hladinu Štrbského plesa, čo umocňuje pocit relaxácie priamo v lone krásnej tatranskej prírody. Hostia tak môžu oddychovať pri relaxačnom bazéne, vo vírivke alebo saune. Neodmysliteľnou súčasťou ZION SPA LUXURY je sedem liečebných miestností zameraných na špeciálne procedúry, ako Hory lásky, Tri studničky mladosti, Odysea voľnosti, Symfónia zeme zasľúbenej či Milión kvetov. Pre najnáročnejších je tu VIP Spa apartmán, kde môžu hostia relaxovať v privátnej wellness miestnosti.

Slávnostné odovzdávanie už 7. ročníku ocenení sa uskutočnilo 20. októbra 2021 len v online prostredí, keďže aj naďalej pretrvávajú cestovateľské obmedzenia.