Dámska jazda vo Vysokých Tatrách? Prečo nie?!


Každá z nás si určite predstavovala, že toto leto strávi v obľúbenej destinácii pri mori či spoznávaním európskych metropol. Spoznávať však máme čo aj doma, na Slovensku. Čo tak si vychutnať naplno krásy našej prírody počas túr alebo prechádzok a potom si oddýchnuť, vypnúť a stráviť príjemné chvíle napríklad s kamarátkami v spa?

Tatranská dovolenka poskytne hory zážitkov naozaj každému. Ak sa vydáte na turistické chodníky, určite vám dobre padne, keď to skĺbite s následným oddychom a regeneráciou v jednom z najkrajších spa v Európe. Vyskúšajte krásu ZION SPA LUXURY v Grand Hoteli Kempinski High Tatras, kde vás po znovuotvorení radi privítajú, aby rozmaznali vaše telo i ducha. Nájdete tu lokálne inšpirované procedúry využívajúce prírodné ingrediencie z tatranskej prírody, a keď sa ponoríte do bazéna, ktorý je na rovnakej úrovni ako hladina Štrbského plesa, odmenou vám bude bezkonkurenčný výhľad na tatranské štíty a jazero. Najlepšie si ho vychutnáte z pohodlného ležadla s pohárom bubliniek v ruke.

Masáž aj pri bazéne

Ak sa nedokážete odtrhnúť od krásneho výhľadu, ale zároveň by ste si chceli dopriať masáž, v spa majú pre vás novinku. Vyberte si mini spa procedúru, ktorú vám aj vašej kamarátke terapeutka dopraje priamo pri bazéne a vy popri tom stihnete prebrať aj všetky dôležité témy. Spoločne sa môžete zrelaxovať pri uvoľňujúcej masáži šije a ramien či relaxačnej masáži rúk spojenej s hydratačným ošetrením pokožky. Aby boli vaše vlasy žiarivé, určite vyskúšajte mini ošetrenie vlasov. Za nás vyhráva uvoľňujúca masáž hlavy, ktorá pomáha proti únave, vyčerpanosti a zbaví vás aj prípadnej bolesti hlavy.

„V našej ponuke nájdete aj mini ošetrenie pleti výživovou maskou. V prípade, že si chcete dopriať niečo špeciálne, tak určite vyskúšajte intenzívne pleťové ošetrenie, ktoré vašu pleť hĺbkovo hydratuje a má liftingové, detoxikačné a tiež omladzujúce účinky. Okamžite rozžiari aj tú najsuchšiu pleť, a to najmä vďaka regeneračným a klinicky preukázaným vlastnostiam oleja Refined Golden Millet Oil. Čisté kaviárové riasy majú silné hydratačné vlastnosti a pôsobia proti starnutiu pleti. Súčasťou je aj myofasciálna masáž tváre, krku a ramien. Tým sa krásne vyhladia a vypnú kontúry tváre, a zároveň sa podporí lymfatická drenáž,“ hovorí o procedúre Anna Jarinová, generálna riaditeľka ZION SPA.

Oddychujte ako Catherine Zeta-Jones

Okrem týchto procedúr môžete vyskúšať aj tie, ktoré sú inšpirované tatranskou prírodou. Počas minuloročnej návštevy Tatier im neodolala ani hollywoodska herečka Catherine Zeta-Jones, ktorá bola na Tatranskej aromamasáži. Veľmi obľúbenou je aj Borievkové pošteklenie. Hlavnou prísadou tejto netradičnej tatranskej procedúry sú borievky, ktoré obsahujú éterické oleje intenzívnej a príjemnej vône, výborne detoxikujú a omladzujú.

Pre úplné pohodlie môžete využiť aj  VIP SPA Suite – privátnu wellness miestnosť či dobre vybavené fitness centrum a sauny. Relaxovať však môžete i aktívne. V Grand Hoteli Kempinski High Tatras si môžete zapožičať elektrický bicykel a ísť sa na ňom povoziť po tatranskej prírode. Počas teplých dní sa môžete s kamarátkami vybrať na piknik do záhrady a spolu si tak užiť spoločné chvíle alebo si konečne prečítať knihu v pohodlnom tulivaku. Malým dobrodružstvom môže byť aj člnkovanie na pokojnej hladine Štrbského plesa s výhľadom na tatranské štíty. Či už sa vyberiete do Tatier s kamarátkami, partnerom alebo s celou rodinou, určite budete odchádzať presvedčení, že naše Tatry ponúkajú hory zážitkov pre každého a jeden víkend vám bude určite málo.