Aktuálne opatrenia v ZION SPA LUXURY Grand Hotel Kempinski High Tatras


Vážení hostia,

v súlade s aktuálnymi opatreniami podľa platného COVID automatu je ZION SPA LUXURY v Grand Hotel Kempinski High Tatras od pondelka, 16.8.2021, otvorené v režime “OTP”a v režime pre zaočkovaných.

Pre vstup do ZION SPA LUXURY je od všetkých hostí nad 12 rokov (vrátane) vyžadované potvrdenie o negatívnom výsledku testu, prekonaní ochorenia alebo vakcinácii proti ochoreniu COVID-19.

Cieľom opatrení je zaručiť maximálnu bezpečnosť hostí a zamestnancov, bez narušenia luxusu. Naše zásady vychádzajú z požiadaviek miestnych a štátnych úradov. Zoznámte sa bližšie s jednotlivými opatreniami, ktoré platia v ZION SPA LUXURY Grand Hoteli Kempinski High Tatras:

 • Pre zaistenie maximálnej dostupnosti Wellnes a Spa pre ubytovaných hostí sú v červenej fáze Covid automatu otváracie hodiny upravené nasledovne:
  • OTP: 8:00 – 14:00. Rezervácia vstupu je potrebná vopred, prostredníctvom čísla 2450 z Vášho izbového telefónu. Priama linka: +421 52 3262 450.
  • Sanitácia (areál bazéna, oddychová miestnosť a sauny uzatvorené): 14:00 – 15:00
  • Zaočkovaní: 15:00 – 22:00 (deti a dospievajúci do 18 rokov do 20:00)
 • Všetky zóny ZION SPA LUXURY sú naďalej k dispozícii za striktných hygienických a dezinfekčných podmienok. Repirátory FFP2 sú v ZION SPA LUXURY povinné.
 • Maximálna povolená kapacita: 64 hostí (v režime pre zaočkovaných) alebo 10 hostí v režime OTP.
 • Fontána na pitie  je až do odvolania mimo prevádzky.
 • Masáže: Masáže môžu byť objednané na recepcii ZION SPA LUXURY.
 • Fitnes: max. kapacita sú 4 hostia.
 • Čistenie: Bazén, ležadlá okolo neho, miestnosti pre masáže a šatne sú dôkladne čistené po každom použití.
 • Vstup do ZION SPA LUXURY je možný len pre hostí, ubytovaných na hoteli.

Radi by sme vás ubezpečili, že v našom tatranskom spa dbáme na dodržiavanie všetkých hygienických opatrení. Nielen pri vstupe, ale aj na viacerých miestach v spa si môžete dezinfikovať ruky. Všetci členovia nášho personálu nosia repirátory FFP2. Dodržiavame odstupy 2 metre, rovnako ako dodržiavame maximálnu kapacitu priestorov. Rozšírili sme hygienické opatrenia a zintenzívnili pravidelné čistenie, resp. dôkladné dezinfikovanie všetkých priestorov spa. Celý proces sa monitoruje interne aj externe (pravidelný externý monitoring je vykonávaný prostredníctvom spoločnosti Ecolab a miestnych úradov zdravotníctva). Špeciálnu pozornosť venujeme častým dotykovým plochám ako kľučky na dverách, zábradlia, tlačidlá vo výťahoch a pod. Zdvojnásobili sme počet meraní kvality vody. Používame UVC germicídny žiarič a dezinfekciu s antivírusovým účinkom. To všetko pre to, aby ste sa u nás cítili aj naďalej bezpečne.

Tešíme sa, že masáže, vodné atrakcie (vzduchové a hydromasážne trysky v bazéne a jaccuzzi), wellness zóna, fínska a infra sauna sú pre vás i naďalej k dispozícii.

Poznámka: Myslite, prosím, na to, že pravidlá využívania ZION SPA LUXURY sa môžu meniť, a to v závislosti od aktuálne platných nariadení vlády SR. Ďakujeme Vám veľmi pekne za pochopenie.

Tešíme sa na vašu návštevu v tatranskej oáze pokoja a luxusu.

Váš tím ZION SPA LUXURY Grand Hotel Kempinski High Tatras

 

VŠEOBECNÉ OPATRENIA

Na základe platného COVID automatu je pre vstup do spa v režime “OTP” u všetkých hostí nad 12 rokov (vrátane) vyžadované:

 • platné potvrdenie o plnom očkovaní proti ochoreniu COVID-19
 • platné potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 za ostatných 180 dní
 • platné potvrdenie o absolvovaní antigénového testu na COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 48 hodín (a následne každých 48 hodín počas trvania pobytu)
 • platné potvrdenie o absolvovaní testu RT-PCR alebo LAMP na COVID-19 s negatívnym výsledkom novším ako 72 hodín (a následne každých 72 hodín počas trvania pobytu)

Dezinfekčné stanice: Dezinfekcia je umiestnená pred každou sekciou spa. Hosťom odporúčame jej pravidelné používanie.

Bezpečné odstupy: Hosťom a zamestnancom odporúčame, aby počas celého pobytu dodržiavali bezpečné dvojmetrové odstupy a nepodávali si ruky a používali respirátory FFP2 bez výdychového ventilu.

Výťahy: Odporúčame, aby jednotlivé skupiny hostí používali výťahy samostatne. Ako alternatíva sú k dispozícii schodiská.

Nevoľnosť: Ak sa hosť necíti dobre, odporúčame informovanie hotelovej recepcie a zotrvanie na izbe. Hotelový a spa personál je v tomto prípade plne k dispozícii.