Vitajte späť v našom ZION SPA PREMIUM


Prišiel Nový rok. Myslíte si, že sa mýlime? Vôbec nie. Deťom sa začína nový školský rok a my sa tešíme, že spoločne s ním sa od 1. septembra otvárajú aj naše spa – ZION SPA PREMIUM v bratislavských hoteloch Sheraton a Crowne Plaza. Oslávte to spolu s nami príjemnou procedúrou a posilnite svoje telo i ducha v týchto stále ešte netradičných časoch.

Tento rok je úplne iný, ako sme si väčšina z nás predstavovali. Netreba to však vzdávať a určite nie je neskoro opäť nakopnúť naše telo i myseľ a dodať im tú potrebnú dávku energie a entuziazmu, ktorú potrebujú. Pripravili sme pre vás tipy, ako sa dostanete rýchlo do formy a zobudíte celý váš systém.

Masáž

Po dovolenkách je človek väčšinou zrelaxovaný. Stále však vo svojom vnútri premýšľa, čo bude a ako sa bude vyvíjať situácia. Zabudnite aspoň na nejaký čas na všetky starosti a negatívne myšlienky a spravte niečo pre seba. Zrelaxujte sa pri masáži, ktorá vás dokonale uvoľní a zregeneruje. V ZION SPA PREMIUM ich ponúkame viacero – vyskúšať môžete terapeutickú masáž alebo ak nemáte veľa času, tak  práve pre vás je ako stvorená expresná relaxačná masáž. Značková antistresová masáž vás svojou kombináciou vzácnej arómy a jemných textúr dokonale zhydratuje a čo je najdôležitejšie, intenzívne pôsobí proti stresu.

Saunovanie

Na posilnenie imunity neexistuje nič lepšie ako sauna. Prekrví vašu pokožku, osvieži vás a zbaví vás škodlivín. Podporuje totiž detoxikáciu organizmu, pretože počas saunovania sa potíme, čím sa vyplavujú toxíny z nášho tela. Vplyvom tepla sa podobne ako pri cvičení zlepšuje aj náš krvný obeh a zrýchľuje metabolizmus. V bratislavských hoteloch Sheraton a Crowne Plaza máme k dispozícii fínsku saunu a parnú arómasaunu. Horúce prostredie prospeje vašim dýchacím cestám, zlepší kvalitu vašej pokožky a má upokojujúce účinky pri veľkom strese.

Športovanie

Nielen sa to hovorí, ale je to aj pravda, že pohyb je zdravý. Či už sa rozhodnete pre plávanie alebo fitness, alebo kombináciu oboch, tak v našich prevádzkach ZION SPA PREMIUM ste na správnom mieste. V hoteloch Sheraton aj Crowne Plaza máte k dispozícii vyhrievaný bazén, kde budete mať dokonalé súkromie a môžete si dopriať toľko dĺžok, koľko len chcete. Plávanie nezaťaží zbytočne vaše kĺby a prirodzene posilní zanedbávaný stred tela, vďaka čomu predídete bolesti chrbta. Skvelú formu docielite cvičením na kardiovaskulárnych a posilňovacích prístrojoch značky LifeFitness. Zároveň môžete mať k dispozícii aj vlastného trénera, ktorý vám pripraví program podľa vašich požiadaviek.

Uprostred Bratislavy tak nájdete nielen unikátnu kombináciu krásy, zdravia a luxusu, ale predovšetkým naplnenie ľudskej túžby po harmónii tela, mysle aj duše. Pre pravidelnú dávku starostlivosti sa môžete stať členom ZION SPA PREMIUM a vyskúšať náš program Premium Beauty.

Ten ponúka každý mesiac výnimočné ošetrenie pomocou kyslíka Haute Couture od Lindy Meredith, ktoré si obľúbili svetové celebrity ako Kate Moss, Madonna či Jennifer Lopez. Vyskúšať môžete aj najpopulárnejší neinvazívny lifting tváre CACI Deluxe, ktorý vám poskytne okamžitý liftingový efekt. Súčasťou členstva je aj manikúra, ktorá podčiarkne krásu vašich rúk. Kedykoľvek budete mať tiež neobmedzený prémiový relax vo wellness, vstup do fitness, ktoré je vybavené kardiovaskulárnymi a posilňovacími prístrojmi značky LifeFitness a zľavy nielen na rôzne terapie, ale aj na kozmetické produkty starostlivosti o pleť doma.