ZION SPA PREMIUM Beauty


Linda Meredith získala titul Kráľovnej kozmetických ošetrení. Pokročilé formy starostlivosti o pleť a legendárne pleťové ošetrenia jej získali závideniahodný zoznam celebritných klientov zo sveta filmu, hudby a módy.

Haute Couture

Kozmetické ošetrenie je navrhnuté na základe konkrétnych požiadaviek pleti. Hĺbkové čistenie pomocou Mikroglykolových sér, ktoré sú absorbované do pokožky a majú antibakteriálne účinky, pomáha pri znižovaní každodenných nedokonalostí. Na zrelej pleti zjemňuje jemné linky ,vrásky a má spevňujúci efekt. Počas pôsobenia masky je vhodná masáž hlavy, krku a ramien.

60 /75 s O2 89/105

LM Express kozmetické ošetrenie

Ošetrenie zamerané na hĺbkové vyčistenie pleti, ktorého súčasťou je exfoliácia, masáž alebo maska v závislosti od typu pleti.

45 min 69 €

L.M. kozmetické ošetrenie pre mužov

*(zahŕňa ošetrenie chrbta)

Na mieru vytvorené pleťové ošetrenie využíva na relaxáciu pokožky a odstránenie nahromadených odumretých buniek prírodné enzýmy pod parou. Beta-hydroxy kyseliny čistia pod povrchom pokožky a tým podporujú tvorbu zdravej novej pleti. Počas pôsobenia masky je vhodná masáž hlavy, krku a ramien, ktorá vhodne dopĺňa toto jedinečné celebritné kozmetické ošetrenie.

60/90 89/119

Oxygen Power Booster

Kyslík je najúčinnejší regeneračný prvok v prírode a jeho infúziou do pokožky bude regenerácia zdravej bunky intenzívnejšia, vrásky vyplnené a pleť hlboko hydratovaná. Vitamínové sérum, ktoré stimuluje tvorbu kolagénu sa aplikuje priamo na pleť a prostredníctvom kyslíku sa dostáva hlboko do vrstiev pokožky.

Linda Meredith vytvorila alternatívu k Botoxu, ktorá sa nazýva V-Tox. Používa deriváty morských rias na relaxáciu pokožky. V-Tox je navrhnutý pre tých klientov, ktorí si neželajú mať toxický botox aplikovaný do pokožky, tiež pre ženy, ktoré sú tehotné a nemali by botox používať po celú dobu ich tehotenstva.

30 / 45 min s V-Tox 49/69

Oxygenated Collagen

Kyslík a kolagén sú nevyhnutné na regeneráciu pokožky. Jemný list napustený kolagénom, ktorý bol vysušený zmrazením, je za pomoci kyslíka absorbovaný hlboko do epidermálnych vrstiev kože, kde pôsobí ako silná hydratačná zložka pleti.

30 min 49 €

Oxygenated Hyaluronic Acid

Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v našom tele, zabezpečuje hydratáciu a podporuje mladistvo vyzerajúcu pleť.

30 min 49 €

DIAMOND TOME Mikrodermabrázia

Najdokonalejší spôsob Mikrodermabrázie. Hlavica s diamantovým hrotom kĺže po povrchu pokožky a odstraňuje odumreté bunky, čím podporuje produkciu novej zdravšej pleti. Intenzita ošetrenia sa môže meniť v závislosti od stavu pokožky použitím rôzneho tlaku alebo rozdielne intenzívneho diamantového hrotu.

 

+15/45 29/69

CACI Deluxe nechirurgický lifting tváre

Najpopulárnejší neinvazívny lifting tváre. CACI s mikro prúdom, ktorý pracuje na „trénovaní“ svalov tváre, zjemňuje vrásky a poskytuje okamžitý liftingový efekt. Tiež zvyšuje prekrvenie tkanív, čím podporuje produkciu kolagénu a elastínu v pokožke. Pomáha vypnúť, vytónovať svaly a zároveň vyhladzuje jemné vrásky.

75 min 105 €