Špeciálna ponuka


Carol Joy - Caviar & Collagen Cocoon

Tento luxusný a uvoľňujúci telový zábal dopĺňa do pokožky čistý kolagén a telu navracia potrebné minerály. Výsledkom je hladká, pružná a žiariaca pokožka a zároveň upokojená a svieža myseľ. Z celého tela sú odstránené odumreté bunky pokožky a telo je detoxikované pomocou vzácnych kaviárových rias, ružových himalájskych solí a uvoľňujúcich éterických olejov. Zatiaľ čo je telo zabalené v teplom a relaxačnom zábale, vaša tvár a dekolt budú ošetrené maskou Pure Collagen.

90 min 169 €

Myofascial Body Work, Carol Joy

Zabráňte bolestiam alebo ich zmiernite zohrievajúcimi éterickými olejmi a inovatívnou masážou, ktorá upokojí napätie tela aj mysle. Pomocou myofasciálnych techník uvoľňovania sa toto ošetrenie hornej časti tela zameriava na chrbát, hlavu, krk a ramená. Pomocou jemného naťahovania a vyrovnávania odstránime napätie a obnoví sa pohyblivosť vašich svalov hĺbkovou masážou tkanív.

45 min 89 €

SPARKLE - Chick & Charm balíček

Odlíčenie tváre podľa typu pleti vrátane pílingu Úprava obočia nitkovaním a pinzetou Nitkovanie tváre podľa preferencie Aplikácia kolagénových EYE PADS od Carol Joy London Záverečná starostlivosť o pleť

30 min 50 €

CRYSTAL - Chick & Charm balíček

Umytie vlasov
Ošetrenie pokožky hlavy, vlasov a maska
Masáž hlavy
Fúkanie

50 min 69 €

TWINKLE - Chick & Charm balíček

Umytie vlasov
Fúkanie

30 min 45 €

Borievkové pošteklenie

Unikátna senzorická terapia, ktorá vám do žíl vleje silu tatranskej prírody. Očistí a zahreje vaše telo a uvoľní vašu myseľ. Ideálna po lyžovačke. Počas terapie zažijete zahriatie kvapkami teplého oleja a následný iskrivý pocit borievky, ktorou terapeut posype vaše telo. Horúce kamene používané na masáž a následný píling pripravia telo na borievkový zábal, ktorý rovnako zahreje a detoxikuje. Masáž chodidiel a hlavy vás prenesie do sveta úplného uvoľnenia.

75 min 130 €

Inner Strenght Boost

Luxusné ošetrenie pre citlivú pleť a vyčerpanú myseľ obnoví vašu prirodzenú silu a vytvorí ochrannú bariéru pred emocionálnym a environmentálnym stresom. Špeciálna zmes esenciálnych olejov pôsobí upokojujúco na každého, kto má osobné ťažkosti, či už prechádza obdobím rozvodu, prežíva hlboký smútok alebo akékoľvek straty, ktoré môžu ohroziť vôľu ísť v živote ďalej. Terapia zahŕňa upokojujúce telové ošetrenie a upokojujúce, regeneračné a ochranné pleťové ošetrenie.
Počas zimy využite špeciálnu cenu, krásnu tašku ako darček a 15-% zľavu na nákup produktov domácej starostlivosti po skončení terapie.

120 min 149 €