Nechtové štúdio NAIL BLISS


Premium Spa manikúra

Jemná a hĺbkovo regenerujúca procedúra pre suché, namáhané a zanedbané ruky. Očista a píling pokožku vyhladí, odstráni odumreté bunky a pripraví ruky na následné ošetrenie. Okrem tradičnej manikúry zahŕňa aj masku, masáž a špeciálna pozornosť sa venuje starostlivosti o pokožku v okolí nechtov.  Pri relaxe počas procedúry pokožka nadobúda na pohľad aj na dotyk pružnosť, stáva sa jemnou a rozžiarenou a ruky vyzerajú nádherne.

60 min 39 €

Premium Spa pedikúra

Osviežujúca procedúra dodá nohám novú energiu. Špeciálne pripravená kombinácia esenciálnych olejov oživí, stimuluje krvný obeh a zmierni zadržiavanie vody v tele. Nohy a predkolenia čaká očistné ošetrenie, kúpeľ, píling a osvieženie zábalom. Nasleduje klasická pedikúra a nakoniec masírovanie stimulačného gélu a oleja do pokožky. Výsledkom bude príjemne zrelaxované telo aj myseľ a krásne upravené nohy.

75 min 59 €

Express manikúra

Espress manikúra je skvelý spôsob ako vniesť trochu luxusu do rušného života. Nechty sú vytvarované do dokonalosti a po ošetrení nechtového lôžka nasleduje aplikácia výživného krému.  Na záver je aplikácia laku na nechty z farieb podľa výberu.

30 min 25 €

Express pedikúra

Mini pedikúra, ktorá transformuje často opomínané nohy do krásne rozmaznaných. Ošetrenie zahŕňa vytvarovanie nechtov, úpravu nechtového lôžka a následnú aplikáciu profesionálnych produktov na starostlivosť o nohy. Je doplnená zvoleným lakom na nechty alebo vyleštením nechtov.

45 min 39 €

Parafín PerfectSense®

Luxusné parafínové ošetrenie pokožky bez použitia elektrickej energie, využívajúce aromaterapiu a zaručujúce stopercentnú hygienu.

+15/30 19/25