Mini rituály


Glamour Exfoliation, Carol Joy

Píling navrhnutý na obnovenie žiarivého lesku pokožky pomocou aktívnej zmesi ružových himalájskych solí, oleja Refined Golden Millet a čistého kolagénu. Vybrať si môžete svoju aromaterapeutickú zmes olejov tak, aby vyhovovala vašim potrebám a aby ste mali pocit šťastia, rovnováhy, pokoja alebo čistoty. Teplý olej a soli sa používajú na píling a detoxikáciu pokožky, zatiaľ čo Pure Collagen Spray omladzuje, spevňuje a dodáva pleti žiarivosť.

30 min 65 €

Oživenie pokožky na mieru

Očista.

Relaxačný peeling celého tela a nanesenie bohatých výživných produktov, ktoré zanechajú pokožku žiarivú na pohľad a nádherne hladkú na dotyk.

30 min 50 €

Dokonalý chrbát

Pre upokojenie pokožky.

Táto dôkladne očistná procedúra zasahuje hlbšie vrstvy pokožky, podporuje efektívne vylučovanie toxínov a pomáha znovu nastoliť rovnováhu prirodzenej tvorby mazu na pokožke. Po upokojujúcom peelingu z kukuričných klasov a jojoby, nasleduje maska zo sladkovodného bahna, ktorá odstráni nečistoty a zjemní pokožku. Zatiaľ čo maska účinkuje, váš terapeut bude pracovať na celkovej detoxikácii vášho organizmu prostredníctvom reflexnej masáže nôh.

30 min 60 €

Okamžitá regenerácia očného okolia

Regenerácia pokožky okolo očí.

Táto revitalizačná procedúra osvieži a rozžiari vaše oči a je ideálnym doplnkom akejkoľvek procedúry tváre. Citlivá oblasť okolo očí je prvým miestom, kde sa prejaví únava a pribúdajúce roky, a práve preto si zaslúži špeciálnu pozornosť a starostlivosť. Táto procedúra využíva špeciálne masážne techniky na zlepšenie mikrocirkulácie a drenáž, ktorá napomáha zmierniť opuchy.

30 min 50 €