Kozmetické ošetrenia


Sacred Nature

Plne certifikované, organické, kompletne prírodné ošetrenie tváre prináša pleti hĺbkovú výživu, okysličenie, energiu a  anti-ageingovú ochranu pre suchú a  citlivú pokožku. Pleť po ošetrení bude pôsobiť sviežo, mladšie a tonizovane.

60 min 79 €

Active Pureness

Intenzívne a zároveň extrémne jemné ošetrenie. Vyrovnáva, normalizuje pleť a zanecháva ju sviežu, hydratovanú a spevnenú. Je vhodné pre všetky typy pleti vrátane veľmi citlivej, dehydratovanej a zrelej.

60 min 75 €

Hydramemory

Kompletné ošetrenie prispôsobené na mieru potrebám každej pleti. Hĺbkovo hydratuje, osviežuje a  re-mineralizuje. Je to prvá pomoc pre dehydrovanú pleť. Zahŕňa aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličujúcu očistu, relaxačnú masáž, aplikáciu masky a  záverečné ošetrenie pleti.

60 min 75 €

Len pre mužov

Mužská pleť sa líši od ženskej, okrem iného aj tým, že trpí každodenným holením. Toto ošetrenie preto zahŕňa špeciálnu starostlivosť pre mužov a tiež masáž podporujúcu funkciu pokožky a zlepšenie kvality pleti.

60 min 79 €

Expresné ošetrenie pleti

Perfektné mini ošetrenie tváre určené práve pre vás je na mieru prispôsobené vášmu typu pleti. Zahŕňa čistenie, píling, masáž tváre a krku. Tonikum a hydratačný krém na záver zanechá vašu pleť hydratovanú a omladenú.

30 min 45 €