SIGNATURE FACIALS BY CAROL JOY LONDON


Značkové tvárové ošetrenie by Carol Joy London

Pleťové ošetrenie, ktorého najdôležitejšou časťou je masáž tváre, je hlboko hydratujúcim, liftingovým a detoxikačným ošetrením. Jeho omladzujúce účinky prinášajú okamžité rozžiarenie aj tej najsuchšej pleti. A to najmä vďaka regeneračným a klinicky preukázaným vlastnostiam oleja Refined Golden Millet Oil. Čisté kaviárové riasy majú silné hydratačné vlastnosti a pôsobia proti starnutiu pleti. Počas myofasciálnej masáže tváre, krku a ramien sú absorbované pokožkou. Tým sa krásne definujú a vypnú kontúry tváre a zároveň sa podporí lymfatická drenáž. Počas aplikácie rozjasňujúcej masky si môžete vybrať upokojujúcu akupresúrnu masáž hlavy, masáž nôh a chodidiel, rúk a ramien alebo masáž brucha na upokojenie trávenia. 60 minútové ošetrenie je vhodné najmä pre suchú, preťaženú, znečistenú a podráždenú pokožku. Tiež je veľmi vhodné po dlhej ceste lietadlom.

60 min 145 €

Pure Collagen Youthful Lift

Pleti, ktorej chýba pružnosť a vitalita, prináša toto intenzívne luxusné masážne ošetrenie tváre okamžité zlepšenie. Je to najmä vďaka úžasným regeneračným a klinicky osvedčeným vlastnostiam oleja Refined Golden Millet Oil. Značková technika Myo-Col lift®, ktorá je kombináciou aplikácie kolagénovej masky Pure Collagen a myofasciálnej liftingovej masáže, poskytuje okamžitý lifting kontúr tváre, krku a ramien, zatiaľ čo stres znižujúca akupresúra zvyšuje vitálnu energiu v pokožke. Počas aplikácie rozjasňujúcej liftingovej masky sa môžete rozhodnúť pre upokojujúcu akupresúrnu masáž hlavy, masáž nôh a chodidiel, rúk a ramien alebo pre masáž brucha na upokojenie trávenia. 90 minútové ošetrenie je vhodné najmä pre pokožku bez pružnosti, vitality, poškodenú životným prostredím.

90 min 185 €

Ultimate Golden Cellular Facial

Luxusné ošetrenie tváre a tela, ktorého najdôležitejšou časťou je masáž, je zamerané na výsledky. Začína myofasciálnou masážou chrbta, ktorá znižuje napätie v spojivovom tkanive. Značková technika Myo–Col lift®, ktorá je kombináciou aplikácie kolagénovej masky Pure Collagen a myofasciálnej liftingovej masáže, poskytuje okamžitý lifting kontúr tváre, krku a ramien, zatiaľ čo stres znižujúca akupresúra zvyšuje vitálnu energiu v pokožke. Jemné naparovanie pokožky zmäkčí a odstráni nečistoty. Počas aplikácie rozjasňujúcej liftingovej masky sa môžete rozhodnúť pre upokojujúcu akupresúrnu masáž hlavy, masáž nôh a chodidiel, rúk a ramien alebo pre masáž brucha na upokojenie trávenia. 120 minútové ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti; pre tých, čo cítia napätie v oblasti chrbtice a pre klientov, ktorí majú radi najvyšší luxus.

120 min 230 €

Pure Collagen Sculpting Eye Lift

Upokojujúce liftingové ošetrenie očného okolia pomocou kolagénovej masky prináša okamžité a transformačné klinicky preukázané výsledky pre tých, ktorí potrebujú rýchlu korektúru. Očné okolie dostane krásny tvar, bude pôsobiť vyživene a rozjasnene najmä vďaka unikátnej technike Myo-Col lift®, ktorá je kombináciou aplikácie kolagénovej masky Pure Collagen a myofasciálnej liftingovej masáže. Tieto výsledky sa následne podporia aj vďaka regeneračným a klinicky preukázaným vlastnostiam oleja Refined Golden Millet Oil. Na záver sa pomocou chladiaceho drahokamu nefritu povzbudí lymfatický systém, čo pozitívne pôsobí na zníženie opuchov a tmavých kruhov pod očami. Ošetrenie obsahuje tiež upokojujúcu relaxačnú masáž hlavy. Výsledkom je pevnejšia, hydratovaná, vypnutá pokožka očného okolia a rozjasnené oči. Ošetrenie je vhodné na jemné vrásky, opuchy, tmavé kruhy okolo očí a na bolesti hlavy.

35 min 90 €

Myo-Col Luxury Hand Lift®

Týmto fantastickým a relaxačným anti-ageingovým ošetrením rúk Carol Joy London dáte mladistvý vzhľad svojim rukám. Pokožka rúk sa na začiatok pripraví odstránením jej odumretej povrchovej vrstvy exfoliačným pílingom, aby bolo možné pleť rýchlejšie obnoviť. Exkluzívne s Carol Joy London vďaka unikátnej technike Myo-Col lift®, ktorá je kombináciou aplikácie kolagénovej masky Pure Collagen a myofasciálnej liftingovej masáže, dostane pokožka rúk krásny tón a vyplnia sa jemné vrásky. Rovnako sa zvýši hydratácia a jemnosť pokožky rúk, ktorá je značne namáhaná a vystavená vplyvom životného prostredia. Výsledkom sú žiarivé, jasnejšie a na pohľad vyživenejšie ruky. Ošetrenie je vhodné na jemné vrásky, ochabnutú alebo vysušenú pokožku, nechty či unavené ruky.

30 min 70 €