Doprajte svojmu telu i duši Jarnú očistu v ZION SPA PREMIUM


Odmeňte sa po zimných mesiacoch a dajte svojmu telu to, čo potrebuje. Na jar sa totiž prebúdzajú nielen kvety, stromy, zvieratá, ale aj naše telo. V tomto období by sme mali mať viac energie, oveľa väčšiu chuť zrealizovať svoje plány a hlavne sa cítiť ako znovuzrodení. Dopomôcť tomu by mala jarná očista, ktorú si môžete dopriať v našom ZION SPA PREMIUM.

 

„Každý z nás určite pozná pojem „jarná únava“. Spája sa so striedaním ročných období, zmenou teploty, tlaku, jedením sýtejších a mastnejších potravín či nedostatkom vitamínov. Skoncovať s ňou môžete vďaka pestrejšiemu jedálničku, športovaniu, dostatočnému spánku a relaxácii. Preto v našom ZION SPA PREMIUM v Sheraton Bratislava Hoteli ponúkame ošetrenie Jarná očista, ktoré vás po zime opäť naštartuje,“  vysvetľuje Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.

 

Procedúra trvá 60 minút a ide o lymfatické ošetrenie tela, ktoré stimuluje lymfu a celkový detox. Vďaka rovnomernejšiemu rozloženiu vám napomôže zmeniť tvar vášho tela. Súčasťou je aj pleťové ošetrenie od Lindy Meredith zamerané na hĺbkové vyčistenie pleti. Na jej ošetrenia nedajú dopustiť hviezdy ako Madonna, Gwyneth Paltrow či Victoria Beckham. V jej produktoch sa totiž snúbi veda s najlepšími ingredienciami pochádzajúcimi z prírodných zdrojov.

 

„Pleťové ošetrenia od Lindy Meredith sú navrhnuté tak, aby boli vhodné a zároveň liečili špecifické potreby a požiadavky vašej pleti. Na základe toho zvolíme vhodnú masku či masáž a zbavíme vás odumretých buniek. Vaša pleť tak bude pôsobiť sviežo a bezchybne,“ dodáva Anna Jarinová.

Naše telo je totiž chrámom, o ktorý by sme sa mali starať. Okrem ošetrení ponúka ZION SPA na viac ako 800 m2 aj vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation. Tá poskytuje oddych v privátnej atmosfére na mieste z prírodných materiálov dreva a kameňov len za zvukov a vôní prírody. A to všetko v blízkosti centra Bratislavy na promenáde s rozsiahlym nábrežným parkom s výhľadom na Dunaj.

JARNÁ OČISTA