Členstvo ZION SPA PREMIUM Hotel Sheraton Bratislava


Exkluzívny súkromný klub ZION SPA PREMIUM sa nachádza v hoteli Sheraton Bratislava, v centre pulzujúcej modernej Bratislavy.Každého hosťa privíta a príjemne prekvapí elegancia priestorov, absolútne súkromie a božský pokoj.

Nachádza sa na 3. poschodí hotelu Sheraton a prináša exkluzívnu starostlivosť o telo aj dušu. Objavíte tu novú dimenziu komplexnejstarostlivosti. Wellness zóna s bazénom, fínskou saunou a parnou aróma saunou vám poskytne absolútny relax.

Fitnes so špičkovým vybavením prestížnej značky Life Fitness vás nabudí energiou.

Okrem aktívneho oddychu, tu môžete stráviť čas procedúrami, ktoré vás budú nielen hýčkať, ale aj liečiť; a dopriať si tak potrebný oddych od uponáhľaného života, ktorý zväčša vedieme. Na výber sú regenerujúce masáže, telové procedúry, omladzujúce pleťové ošetrenia pomocou luxusnej kozmetickej rady Linda Meredith v spojení s neinvazívnym liftingom CACI ako aj procedúry zamerané na tónovanie a formovanie postavy.

Priateľský a profesionálny personál vás presvedčí o tom, že okrem príjemnej atmosféry a odbornej starostlivosti, vyznáva zásady prístupu, ktorý je zameraný na klienta, teda na vás a vaše potreby.