Špeciálna ponuka


Milión kvetov

Obklopte sa čarovnými kvetmi vďaka dokonale letnej terapii. Súčasťou procedúry ideálnej na leto je masáž zmyselným sedmokráskovým olejom, ktorý obsahuje aj najušľachtilejšie esencie sveta – jazmín, ružu a neroli. Následná aplikácia telového masla a zábal vyhladí a spevní pokožku, zlepší jej pružnosť a podporí omladenie. Počas zábalu si vaše telo a myseľ oddýchne pri uvoľňujúcej masáži hlavy a nôh. Ľubovník, materina dúška, rozmarín a mäta prispejú k vyživeným a lesklým vlasom a opäť ľahkým a mäkkým nohám. Nebude chýbať ani príjemná bodka na záver v podobe Royal Herbal Spritz, vďaka ktorému budete opäť žiariť.

75 min 135 €

SPARKLE - Balíček zimnej elegancie

Odlíčenie tváre podľa typu pleti vrátane pílingu Úprava obočia nitkovaním a pinzetou Nitkovanie tváre podľa preferencie Aplikácia kolagénových EYE PADS od Carol Joy London Záverečná starostlivosť o pleť

30 min 50 €

CRYSTAL - Balíček zimnej elegancie

Umytie vlasov
Ošetrenie pokožky hlavy, vlasov a maska
Masáž hlavy
Fúkanie

50 min 69 €

TWINKLE - Balíček zimnej elegancie

Umytie vlasov
Fúkanie

30 min 45 €

BORIEVKOVÉ POŠTEKLENIE

Unikátna senzorická terapia, ktorá vám do žíl vleje silu tatranskej prírody. Očistí a zahreje vaše telo a uvoľní vašu myseľ. Ideálna po lyžovačke. Počas terapie zažijete zahriatie kvapkami teplého oleja a následný iskrivý pocit borievky, ktorou terapeut posype vaše telo. Horúce kamene používané na masáž a následný píling pripravia telo na borievkový zábal, ktorý rovnako zahreje a detoxikuje. Masáž chodidiel a hlavy vás prenesie do sveta úplného uvoľnenia.

75 min 130 €

INNER STRENGHT BOOST

Luxusné ošetrenie pre citlivú pleť a vyčerpanú myseľ obnoví vašu prirodzenú silu a vytvorí ochrannú bariéru pred emocionálnym a environmentálnym stresom. Špeciálna zmes esenciálnych olejov pôsobí upokojujúco na každého, kto má osobné ťažkosti, či už prechádza obdobím rozvodu, prežíva hlboký smútok alebo akékoľvek straty, ktoré môžu ohroziť vôľu ísť v živote ďalej. Terapia zahŕňa upokojujúce telové ošetrenie a upokojujúce, regeneračné a ochranné pleťové ošetrenie.
Počas zimy využite špeciálnu cenu, krásnu tašku ako darček a 15-% zľavu na nákup produktov domácej starostlivosti po skončení terapie.

120 min 149 €