Špeciálna ponuka


Telové procedúry Carol Joy - Caviar & Collagen Cocoon

Tento luxusný a uvoľňujúci telový zábal dopĺňa do pokožky čistý kolagén a telu navracia potrebné minerály. Výsledkom je hladká, pružná a žiariaca pokožka a zároveň upokojená a svieža myseľ. Z celého tela sú odstránené odumreté bunky pokožky a telo je detoxikované pomocou vzácnych kaviárových rias, ružových himalájskych solí a uvoľňujúcich éterických olejov. Zatiaľ čo je telo zabalené v teplom a relaxačnom zábale, vaša tvár a dekolt budú ošetrené maskou Pure Collagen.

90 min 169 €

Telové procedúry Carol Joy - Myofascial Body Work

Zabráňte bolestiam alebo ich zmiernite zohrievajúcimi éterickými olejmi a inovatívnou masážou, ktorá upokojí napätie tela aj mysle. Pomocou myofasciálnych techník uvoľňovania sa toto ošetrenie hornej časti tela zameriava na chrbát, hlavu, krk a ramená. Pomocou jemného naťahovania a vyrovnávania odstránime napätie a obnoví sa pohyblivosť vašich svalov hĺbkovou masážou tkanív.

45 min 89 €

Telové procedúry Carol Joy - Glamour Exfoliation

Píling navrhnutý na obnovenie žiarivého lesku pokožky pomocou aktívnej zmesi ružových himalájskych solí, oleja Refined Golden Millet a čistého kolagénu. Vybrať si môžete svoju aromaterapeutickú zmes olejov tak, aby vyhovovala vašim potrebám a aby ste mali pocit šťastia, rovnováhy, pokoja alebo čistoty. Teplý olej a soli sa používajú na píling a detoxikáciu pokožky, zatiaľ čo Pure Collagen Spray omladzuje, spevňuje a dodáva pleti žiarivosť.

30 min 65 €

Milión kvetov

Obklopte sa čarovnými kvetmi vďaka dokonale letnej terapii. Súčasťou procedúry ideálnej na leto je masáž zmyselným sedmokráskovým olejom, ktorý obsahuje aj najušľachtilejšie esencie sveta – jazmín, ružu a neroli. Následná aplikácia telového masla a zábal vyhladí a spevní pokožku, zlepší jej pružnosť a podporí omladenie. Počas zábalu si vaše telo a myseľ oddýchne pri uvoľňujúcej masáži hlavy a nôh. Ľubovník, materina dúška, rozmarín a mäta prispejú k vyživeným a lesklým vlasom a opäť ľahkým a mäkkým nohám. Nebude chýbať ani príjemná bodka na záver v podobe Royal Herbal Spritz, vďaka ktorému budete opäť žiariť.

75 min 135 €

SPARKLE - Balíček zimnej elegancie

Odlíčenie tváre podľa typu pleti vrátane pílingu Úprava obočia nitkovaním a pinzetou Nitkovanie tváre podľa preferencie Aplikácia kolagénových EYE PADS od Carol Joy London Záverečná starostlivosť o pleť

30 min 50 €

CRYSTAL - Balíček zimnej elegancie

Umytie vlasov
Ošetrenie pokožky hlavy, vlasov a maska
Masáž hlavy
Fúkanie

50 min 69 €

TWINKLE - Balíček zimnej elegancie

Umytie vlasov
Fúkanie

30 min 45 €

BORIEVKOVÉ POŠTEKLENIE

Unikátna senzorická terapia, ktorá vám do žíl vleje silu tatranskej prírody. Očistí a zahreje vaše telo a uvoľní vašu myseľ. Ideálna po lyžovačke. Počas terapie zažijete zahriatie kvapkami teplého oleja a následný iskrivý pocit borievky, ktorou terapeut posype vaše telo. Horúce kamene používané na masáž a následný píling pripravia telo na borievkový zábal, ktorý rovnako zahreje a detoxikuje. Masáž chodidiel a hlavy vás prenesie do sveta úplného uvoľnenia.

75 min 130 €

INNER STRENGHT BOOST

Luxusné ošetrenie pre citlivú pleť a vyčerpanú myseľ obnoví vašu prirodzenú silu a vytvorí ochrannú bariéru pred emocionálnym a environmentálnym stresom. Špeciálna zmes esenciálnych olejov pôsobí upokojujúco na každého, kto má osobné ťažkosti, či už prechádza obdobím rozvodu, prežíva hlboký smútok alebo akékoľvek straty, ktoré môžu ohroziť vôľu ísť v živote ďalej. Terapia zahŕňa upokojujúce telové ošetrenie a upokojujúce, regeneračné a ochranné pleťové ošetrenie.
Počas zimy využite špeciálnu cenu, krásnu tašku ako darček a 15-% zľavu na nákup produktov domácej starostlivosti po skončení terapie.

120 min 149 €